Fot. IG: @krzysztof_ibisz_official
z życia gwiazd

Krzysztof Ibisz był pierwszym pacjentem swojej żony. Poddał się nietypowej praktyce!

„To świadczy, że bardzo ją kocham i ufam”

Marcjanna Maryszewska 4 maja 2022 08:57
Fot. IG: @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz udzielił pierwszego wspólnego wywiadu ze swoją żoną, Joanną Kudzbalską, która jest byłą uczestniczką „Top Model”. Przez wiele miesięcy trzymali swój związek w tajemnicy, a zdjęcia ze ślubu pojawiły się w mediach parę miesięcy po uroczystości. Choć nie mówią zbyt wiele o swoim prywatnym życiu, ostatnio postanowili zrobić wyjątek. Słynny prezenter przyznał między innymi, że to właśnie on był pierwszym pacjentem żony, która korzysta z nietypowych metod medycyny naturalnej.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska: związek

Na ślubnym kobiercu stanęli w sierpniu 2021 roku. Krzysztof Ibisz, prowadzący „Tańca z gwiazdami” oraz jeden z najpopularniejszych prezenterów, oraz Joanna Kudzbalska-Ibisz, która zasłynęła dzięki udziałowi „Top Model”, od ponad dwóch lat tworzą zgraną parę. Jednak w przeciwieństwie do znanego męża, była uczestniczka show nie planuje najwidoczniej kontynuować kariery medialnej. Zamiast tego została lekarką.

Choć w ich mediach społecznościowych często można uświadczyć wspólnych zdjęć zakochanych, niechętnie mówią oni o szczegółach ze swojego życia prywatnego. Jednak udzielili w ostatnich dniach wspólnego wywiadu dla magazynu „Energia życia”. Do tej pory w sieci pojawiły się fragmenty publikacji. 

Czytaj także: Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Maruszewski od lat tworzą zgrany duet. Oto ich niezwykła historia miłości

Krzysztof Ibisz był pierwszym pacjentem żony

Podczas rozmowy małżonkowie zdradzili, jak wyglądały początki ich związku. Poznali się na początku pandemii koronawirusa, więc na pierwszych randkach chodzili na spacery lub spędzali czas w domu gotując. Połączyła ich pasja do podróży, zdrowego stylu życia oraz medycyny naturalnej, czym zajmuje się ukochana Krzysztofa Ibisza. Pracuje ona na co dzień w Centrum Medycyny Zintegrowanej.

„Łączymy medycynę zachodnią, tzw. akademicką, z medycyną wschodu, czyli medycyną chińską. Proponujemy różne metody leczenia, które mogą pomóc i mieć dobry wpływ na pacjentów. Stosujemy też masaże, psychoterapię, pomagamy w obszarze dietetyki” - tłumaczyła Joanna Ibisz. Wyjaśniła, że medycyna funkcjonalna jest dziedziną popularną przede wszystkim na zachodzie, i polega na przełożeniu medycyny chińskiej na naukę akademicką. Żona prezentera jest specjalistką od akupunktury i ukończyła dwuletni kurs pod nadzorem Naczelnej Rady Lekarskiej.

Krzysztof Ibisz bezgranicznie ufa swojej żonie i to od niej czerpie wiedzę z tej dziedziny. Był również pierwszym pacjentem ukochanej po tym, jak zakończyła kurs! “Mam to szczęście, że Asia ma w tym doświadczenie i wie, jak można wtedy pomóc. I tak, korzystamy również z metod medycyny naturalnej. Muszę dodać, że byłem pierwszym pacjentem akupunktury mojej żony. To świadczy, że bardzo ją kocham i ufam (śmiech)” - wyznał prowadzący „Tańca z gwiazdami”.  

Sprawdź również: Ewa Chodakowska ma za sobą trudny czas. Jak się teraz czuje?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.