O TYM JEST GŁOŚNO

Zdjęcie Anny Lewandowskiej w stroju kąpięlowym wywołało burzę!

Fanka trenerki zarzuciła jej nadmierny retusz

Konrad Szczęsny 8 stycznia 2019 10:54

Zasadna krytyka czy podżeganie do hejtu? Media i internauci przyzwyczaili się do tego, że niemal każde zdjęcie, które w mediach społecznościowych publikuje Anna Lewandowska, wywołuje lawinę komentarzy, niekoniecznie tych przychylnych. Nie inaczej jest w przypadku najnowszych fotografii, będących dokumentacją sesji zdjęciowej w strojach kąpielowych...

Krytyka Anny Lewandowskiej przez sesję w strojach kąpielowych

Żona Roberta Lewandowskiego zamieściła na Instagramie kilka fotek, które są zapisem jej sesji dla jednej z marek bieliźnianych, z którą współpracuje od dłuższego czasu. Trenerka pozuje na nich w strojach kąpielowych, odsłaniając perfekcyjnie wyrzeźbiony brzuch. Niestety, nie wszystkie internautki były pod wrażeniem jej sylwetki i pojawił się głos, że na zdjęciach Anna Lewandowska prezentuje się nienaturalnie.

„Tak się zastanawiam... Te sesje zdjęciowe to już jakieś szaleństwo, a nie można propagować bardziej naturalnych fotek?”, zapytała jedna z fanek.

Na odpowiedź trenerki nie trzeba było długo czekać.

„Są naturalne, zdjęcia robione prosto z komputera”, zripostowała.

Fanki o zdjęciach Anny Lewandowskiej w strojach kąpielowych

Na szczęście obserwatorzy trenerki w znakomitej większości komplementowali ją.

„Ale ciało 😍💪 jest moc 😃 ideał”, „Jaki brzuch😲👌”, „Wow! REWELACJA 💪💪💪💪😍😍😍😍😍”, „No z tą formą to powinnaś zarabiać więcej niż mąż! " start dyktatury kobiet, start dyktatury kobiet", „kto ciężko pracuje ten ma💪i wygląda,cudne zdjęcia😍”, pisali podekscytowani pod zdjęciami.

A jak Ty oceniasz sesję Anny Lewandowskiej w strojach kąpielowych? Jej efekty możesz zobaczyć w galerii  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.