Krystyna Janda, Viva! 7/2023
Fot. mateusz stankiewicz
O tym się mówi!

Niepokojące wieści o stanie zdrowia Krystyny Jandy. Wszystko wydarzyło się w nocy

"Uważajcie na siebie"

Aleksandra Frankowska 20 lutego 2024 10:51
Krystyna Janda, Viva! 7/2023
Fot. mateusz stankiewicz

Krystyna Janda jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Aktorka na bieżąco korzysta z social mediów, ale tym razem przekazała dość niepokojące wieści o swoim stanie zdrowia. Wszystko miało miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek, ale okazuje się, że problemy ciągną się za nią od miesięcy. Co się dzieje z aktorką?

ZOBACZ TEŻ: Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała się z mężem na premierze. Aktorka zaskoczyła wizerunkiem!

Krystyna Janda przekazała niepokojące wieści

Mija już 7 miesięcy, odkąd Krystyna Janda złamała nogę. Niestety konsekwencje ciągną się za nią po dziś dzień. Aktorka wspomniała, że kontuzji nabawiła się w wyniku pośpiechu. Wydawało się, że kilka tygodni w gipsie załatwi sprawę, ale wszystko okazało się znacznie bardziej skomplikowane. 71-letnia aktorka poinformowała, że po 7 miesiącach rehabilitacja nogi wciąż trwa. 

Krystyna Janda, Próba medialna spektaklu „MY WAY - monolog Krystyny Jandy”, 14 grudnia 2022
Fot. Podlewski/AKPA

Janda w środku nocy napisała o swoim zdrowiu

Aktorka na swoim profilu na Facebooku zwróciła się do fanów, aby uważali na siebie i swoje zdrowie. Potwierdziła, że jej stan zdrowia wciąż pozostawia wiele do życzenia. 

"Rehabilituję nogę, po złamaniu. To się ciągnie już 7 miesięcy. I potrwa. Uważajcie na siebie" - napisała Krystyna Janda. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Marcin Bosak jest zakochany! Pokazał się na przedpremierowym pokazie z nową ukochaną

Informacja ta pojawiła się na profilu aktorki przed trzecią w nocy. Świadczy to o tym, że rzeczywiście wciąż doskwiera jej ból. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.