Krystian Ochman, River
Fot. Wanessa Kaczmarek, materiał promocyjny
O TYM SIĘ MÓWI

Krystian Ochman tuż przed Eurowizją rozstał się z dziewczyną! „Obecnie nam nie wyszło”

Czy rozstanie z ukochaną wpłynie negatywnie na udział artysty w muzycznej imprezie?

Damian Brillowski 21 kwietnia 2022 07:47
Krystian Ochman, River
Fot. Wanessa Kaczmarek, materiał promocyjny

Za niecały miesiąc odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji. W tym roku Polskę reprezentuje Krystian Ochman. Uzdolniony wokalista wykona na eurowizyjnej scenie utwór „River”. Według zestawień przygotowywanych przez fanów oraz bukmacherów Polak ma sporą szansę na wygraną. Póki co solidnie przygotowuje się do występu w Turynie. W ramach promocji udziela także wywiadów. Podczas jednego z nich wokalista zdradził, że rozstał się z dziewczyną. Czy to wpłynie negatywnie na jego udział w Eurowizji? 

Krystian Ochman jako reprezentant Polski na Eurowizji 

Krystian Ochman idzie jak burza. W świadomości Polaków zaistniał w 2020 roku, kiedy to w spektakularny sposób wygrał 11 edycję programu „The Voice of Poland”. Jako podopieczny Michała Szpaka od początku imponował widzom oryginalnym głosem oraz niebywałą wrażliwością. Po wygranej w muzycznym talent show, słuch o artyście nie zaginął. Zaczął nagrywać nowe piosenki i koncertować po całej Polsce. Jednak dla ambitnego wokalisty to wciąż było za mało. Zdecydował więc że weźmie udział w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2022. Pomimo sporej konkurencji muzyk nie dał nikomu szans i ku wielkiej uciesze swoich fanów wygrał polskie eliminacje. Tym samym zostając oficjalnym polskim kandydatem podczas tegorocznej Eurowizji. 

Muzyczna impreza rozpocznie się we wtorek 10 maja. Wtedy widzowie z całego świata zobaczą pierwszy półfinał. Krystian Ochman wystąpi podczas drugiego półfinału, w czwartek 12 maja. Finał Eurowizji zaplanowano zaś na sobotę 14 maja. Wielu Polaków ma nadzieję, że zobaczą w nim naszego rodaka. Szanse na wygraną w europejskim konkursie w przypadku Ochmana są ogromne, o czym przekonują światowi bukmacherzy. 

Czytaj także: Dzięki dziadkowi zamieszkał w Polsce... Krystiana Ochmana i Wiesława Ochmana łączy wyjątkowa więź

Krystian Ochman, River
Fot. Wanessa Kaczmarek, materiał promocyjny

Krystian Ochman

Krystian Ochman rozstał się z dziewczyną 

Polacy nie ukrywają, że od dawna marzy im się, aby to właśnie ich reprezentant wygrał Eurowizję. Czy tak będzie w tym roku, czas pokaże. Tymczasem Krystian Ochman w ramach promocji swojego występu na Eurowizji udziela kolejnych wywiadów. W najnowszej rozmowie z dziennikarzem serwisu „Plejada” Sergiuszem Królakiem piosenkarz nieoczekiwanie przyznał, że rozstał się ze swoją dziewczyną. 

Ostatnio odbyło się spotkanie prasowe z polskim reprezentantem podczas tegorocznej Eurowizji. Zapytany o to jakie wsparcie otrzymuje od swojej dziewczyny podczas przygotowań do występu w Turynie, piosenkarz odpowiedział, że aktualnie pozostaje singlem. Ale nadal wierzy w miłości i wie że to ogromne szczęście mieć bliską osobę u swojego boku. 

„Nie mam teraz dziewczyny, aczkolwiek myślę, że to wspaniała rzecz mieć obok siebie bliską osobę, z którą można być szczerym, otwartym i mówić jej wszystko. Zaufanie jest bardzo ważne”, stwierdził. 

Wokalista dodał, że rozstanie z dziewczyną w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na jego muzyczny udział w Eurowizji. 

„Nie odejdę od tego, że mogę trochę więcej skupić się na przygotowaniach”, oznajmił, po czym odniósł się do swojego rozstania z dziewczyną: „To zależy od osoby i momentu, w którym ona się znajduje. Myślę, że z odpowiednią osobą niezależnie od sytuacji, jak będziecie się razem trzymać, to będzie wspaniale. To zależy, ale obecnie nam nie wyszło”, podsumował Krystian Ochman.  

Czytaj także: Krystian Ochman padał celem ataków. Akcent piosenkarza przysparza mu problemów

Krystian Ochman
Fot. Wojtek Koziara, VIVA! 6/2021

Krystian Ochman

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.