Krystian Ochman, zdjęcia promocyjne – Universal Music Polska, VIVA! 6/2021
Fot. Wojtek Koziara
z życia gwiazd

Krystian Ochman ma problemy ze zdrowiem. „Jestem bardzo osłabiony”

Muzyk przebywa w szpitalu. Co mu dolega?

Marcjanna Maryszewska 29 czerwca 2022 11:10
Krystian Ochman, zdjęcia promocyjne – Universal Music Polska, VIVA! 6/2021
Fot. Wojtek Koziara

Krystian Ochman to reprezentant Polski podczas tegorocznej edycji Eurowizji. Po powrocie z Turynu wokalista planował ruszyć w trasę koncertową, lecz najbliższy koncert w Łodzi został nieoczekiwanie odwołany. Dlaczego? Okazuje się, że zwycięzca „The Voice of Poland” zmaga się z problemami zdrowotnymi. Wydał krótkie oświadczenie w którym poinformował fanów, że obecnie znajduje się w szpitalu.

Krystian Ochman ma problemy zdrowotne

Krystian Ochman dotarł do finału 66. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji. Choć typowano go na faworyta, ostateczny wynik uplasował reprezentanta Polski na 12. miejscu. Teraz wokalista miał ruszyć w trasę koncertową i osobiście spotkać fanów z całego kraju. Wakacyjne plany pokrzyżowała mu jednak niespodziewana choroba. Krystian Ochman zmuszony był do odwołania koncertu w Łodzi, a oświadczenie wystosował kilka godzin przed występem. Można zatem wnioskować, że muzyk do samego końca miał nadzieję, że da radę wystąpić tego dnia na scenie.

Kochani, przepraszam najmocniej, ale dzisiejszy koncert w Łodzi musimy przenieść na 2 września. Wszystkie bilety oczywiście zachowują ważność i mam nadzieję, że spotkam się z Wami wszystkimi w nowym terminie”, przyznał. Następnie ujawnił, co stoi za decyzją przeniesienia koncertu.

Wróciłem od laryngologa. Zachorowałem na gardło. Mam straszne spuchnięte migdały i boli mnie ucho. Jestem bardzo osłabiony”, tłumaczył wokalista. Po oświadczeniu przez dłuższy czas nie był aktywny w mediach społecznościowych, a fani bardzo martwili się jego stanem zdrowia oraz tym, kiedy muzyk będzie w stanie wrócić do śpiewania...

Czytaj także: Viki Gabor zaśpiewała z mamą na koncercie TVP! Pani Ewelina zachwyciła publiczność

Krystian Ochman, River, stare zdjecia
Fot. Wanessa Kaczmarek, materiał promocyjny

Krystian Ochman przebywa w szpitalu. Jak się czuje?

Po tygodniu od przeniesienia koncertu Krystian Ochman ponownie odezwał się do fanów. Na instagramowej relacji wokalista wyjawił, że jego dłuższa nieobecność wynika z tego, iż na przestrzeni ostatnich dni przebywał w szpitalu. Zapewnił jednak, że czuje się już znacznie lepiej. Zamieścił również swoje zdjęcie ze szpitalnego łóżka.

Dziękuję wam za miłe słowa wsparcia. Przepraszam, nie byłam aktywny, ale wciąż przebywam w szpitalu. Czuję się coraz lepiej, do jutra!”, napisał, uspokajając swoich obserwatorów.

Na razie nie wiadomo, co z nadchodzącymi koncertami. W tym momencie życzymy przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia!  

Sprawdź również: Córka Roberta Leszczyńskiego ma już prawie 19 lat! Jak wygląda i czym zajmuje się Vesna Leszczyńska?

Fot. IG @krystianochman

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.