KONRAD SZCZĘSNY 7 czerwca 2017 07:30
1/8
Seksowne kobiety po 60
Copyright @East News
1/8

Grażyna Szapołowska, Sharon Stone, Susan Sarandon, Kora... Co je łączy? To, że są ikonami szeroko pojętej popkultury. Mają rzesze fanów, setki nagród na koncie oraz... wdzięk i urok, którego mogą im pozazdrościć młodsze koleżanki z branży i nie tylko! Jaka jest ich recepta na wspaniały wygląd? Dieta, ćwiczenia, miłość czy może... zabiegi medycyny estetycznej?

 

Polecamy też: Kora, Kozidrak, Młynarska. 6 gwiazd, które zasługują na miano najseksowniejszych babć show-biznesu

 

Seksowne gwiazdy po 60-tce

 

Jedne twierdzą, że to przede wszystkim zasługa dobrych genów. Inne, że nie należy spoczywać na laurach i po prostu regularnie trenować. Jeszcze inne, że korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej, jednak w bardzo wąskim zakresie. Sprawdźcie w naszej galerii, które gwiazdy po 60-tce mogą pochwalić się godnym pozazdroszczenia seksapilem!

 

Przeczytaj też: Na tych aktorach w Hollywood zarabia się najwięcej. Tym razem kobieta prześcignęła mężczyzn

2/8
Brigitte Macron
Copyright @East News
2/8

O wieku Brigitte Macron dyskutowano w mediach wiele razy, co zszokowało liczne grono osób ze światowego oraz rodzimego show-biznesu. Podkreślali oni, że to nieludzkie, by żonie prezydenta Francji zaglądać w metrykę. Osoby związane ze światem mody nie szczędziły jednak pochwał jej nienagannemu stylowi oraz klasie, jaką prezentuje na co dzień. Jaka jest jej recepta na świetny wygląd? Nigdy nie wypowiedziała się na ten temat, jednak pewien brytyjski dziennik postanowił zapytać o to... specjalistów. Wysnute przez nich wnioski były dosyć kontrowersyjne.

 

Polecamy też: Lifting, botoks, licówki i zagęszczone włosy. Czy rzeczywiście to wszystko zrobiła sobie żona prezydenta Francji?

3/8
Sharon Stone
Copyright @East News
3/8

Blisko 60-letnia Sharon Stone w latach 90. uchodziła za symbol seksu (głównie dzięki zmysłowej roli w „Nagim instynkcie”). Choć zmagała się z licznymi problemami zdrowotnymi (wylew, udar), wciąż zachwyca nienaganną sylwetką i seksapilem.  Nie poddała się operacjom plastycznym, a tak świetny wygląd to zasługa genów oraz dbania o siebie (dieta). 

 

Polecamy też: Sharon Stone, Cindy Crawford... Gwiazdy po 50-tce, które udowadniają, że seksapil nie ma metryki

4/8
 Susan Sarandon
Copyright @East News
4/8

Susan Sarandon również może pochwalić się nienaganną sylwetką. Aktorka i zdobywczyni Oscara unika jednak inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej! Wydaje się zatem, że jej seksowny wygląd to zasługa diety oraz ćwiczeń.

 

„Boję się botoksu. Jako aktorka muszę używać swojej twarz. Uważam jednak, że każda kobieta ma prawo robić, co chce ze swoim ciałem. Miałam to szczęście, że dorastałam w czasach, gdy wygląd aż tak się nie liczył. Zamiast wstrzykiwać sobie świństwa w ciało, braliśmy narkotyki, które otwierały nasze umysły na nowe doświadczenia. Chemikalia, które są dzisiaj sprzedawane, mnie przerażają”, mówiła w wywiadzie w 2010 r.

 

Polecamy też: Emancypacja, morderstwo, selfie polaroidem i seks z Bradem Pittem. Pamiętacie „Thelmę i Louise”?

5/8
Grażyna Szapołowska
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
5/8

Grażyna Szapołowska, kultowa polska aktorka, przekonywała natomiast wiele razy, że receptą na świetną sylwetkę są spacery z psem oraz zbilansowana dieta!

 

– A inni myślą, że Ty od rana do nocy spędzasz czas w salonach piękności.

Salon piękności to las obok mojego domu – mówiła w wywiadzie z Krystyną Pytlakowską jesienią 2016 r.

 

Polecamy też: Grażyna Szapołowska w „VIVIE!”: O przemijaniu, sztuce flirtu i o tym, jak do premiera Rosji mówiła: „Dziubasku”

6/8
Ewa Kasprzyk
Copyright @East News
6/8

Ewa Kasprzyk od zawsze kipiała seksapilem i była uważana za ikonę kobiecości. Nigdy nie stosowała restrykcyjnych diet, jednak przy okazji udziału w „Tańcu z Gwiazdami” w 2015 r. wyznała, że dzięki treningom może pochwalić się świetną talią.

 

„Czuję się bardzo dobrze. Mam dobrą energię. Skupiam się tylko na tym i wypełnia mi to moje dni. To jest fajna przygoda. Nie widać jaka talia mi się zrobiła? Wszystko jest widoczne. Gubię kilogramy. Nie trzeba siłowni. Kobiety patrzcie na mnie i się uczcie. Na nic w życiu nie jest za późno”, przekonywała w rozmowie z serwisem Pudelek.

 

Polecamy też: Kora, Kozidrak, Młynarska. 6 gwiazd, które zasługują na miano najseksowniejszych babć show-biznesu

7/8
AGNIESZKA FITKAU PEREPECZKO
Copyright @East News
7/8

Agnieszka Fitkau-Perepeczko lubi eksponować na salonach kobiece kształty. Nie stosuje żadnych restrykcyjnych diet, za to często podkreśla, że receptą na prefekcyjną sylwetkę jest... miłość!

 

Polecamy też: Starsza ona młodszy on, czyli o parach w showbiznesie, którym różnica wieku w niczym nie przeszkadza

8/8
Kora
Copyright @East News
8/8

Kora w jednym z wywiadów przyznała, że gdy rozpoczęła się jej walka z chorobą, zaczęła dbać o siebie w sposób holistyczny i korzystała z pomocy dr. Krzysztofa Gojdzia. Artystka poddawała się specjalnie dla niej opracowanym zabiegom mezoterapii.

 

Ważne też są spacery. Ruch na świeżym powietrzu bardzo nas stymuluje i hartuje”, podkreślała w wywiadzie dla „Faktu”.

 

Polecamy też: Kora o walce z chorobą: "Był taki okres, że Kamil cały czas, non stop, dzwonił po lekarzach, szpitalach…"

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.