Bill Clinton, Hilary Clinton, main topic
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

„Komunikują się jedynie za pośrednictwem znajomych i prawników’’. To koniec małżeństwa Hillary i Billa Clintonów?!

Damian Duda 12 października 2017 06:00
Bill Clinton, Hilary Clinton, main topic
Fot. East News

 

Małżeństwo Hillary i Billa Clintonów jest fikcją? Wszystko na to wskazuje! „Komunikują się jedynie za pośrednictwem znajomych i prawników’’, donoszą zagraniczne media. Czyżby porażka w wyborach prezydenckich, w których Hillary była faworytką sondaży, była silniejsze niż uczucie, które ich łączy? 

 

Przeczytaj też: Czy córka pójdzie w ślady sławnego ojca? Chelsea Clinton wydała książkę o...

Rozwód Clintonów

Niedoszła Prezydent Stanów Zjednoczonych wie, jak zarobić na porażce wyborczej. Jak donoszą media, Hillary Clinton właśnie podpisała kontrakt z jednym z wydawnictw warty osiem milionów dolarów. „To najbardziej osobista książka, jaką napisałam. Daje czytelnikowi pojęcie, co to znaczy kandydować na prezydenta, szczególnie jeśli jest się kobietą’’, twierdzi autorka książki „Co się stało?’’. 

 

Publikacja nie przypadła do gustu Billowi Clintonowi, który uważa, że pozycja zaszkodzi karierze politycznej jego żony. Były Prezydent Stanów Zjednoczonych naniósł na książkę wiele poprawek, które nie zostały do niej wprowadzone. Według znajomych pary Clintonowie się ze sobą nie odzywają, a komunikacja, która między nimi następuje, odbywa się za pośrednictwem znajomych i prawników. „Powiedział, że książka przedstawia ją jako oszołomioną przegraną, wściekłą i zdezorientowaną, a takie cechy nie pasują do osoby, która dążyła do bycia światowym liderem’’, zdradza osoba z bliskiego otoczenia pary. 

 

Kandydatka na urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych nie podzieliła opinii swojego męża, który twierdzi, że powinna ponownie napisać książkę.Jest ukończona i tak zostanie opublikowana’’, miała krzyknąć Hillary do Billa. 

Małżeństwo Clintonów to fikcja?! 

Romanse, zdrady... — rodzina Clintonów od zawsze żyła w cieniu największych skandali. Podobno Hillary Clinton doskonale wiedziała o licznych romansach Billa, jednak od lat jest to wyłącznie czysty układ. Dlatego do tej pory żadne z nich nie złożyło papierów rozwodowych, mimo głośnej afery z Moniką Lewinsky. Hillary też nie jest bez winy. Przez lat plotkowano na temat jej długoletniego romansu z prawnikiem Vincem Fosterem, który popełnił samobójstwo w 1993 r. Ponoć to było powodem depresji Hillary, która rozpoczęła się rok później.

 

Hillary Clinton na okładkach gazet: Vogue, Vanity Fair, Stylist i People
Fot. materiały prasowe

„Co się stało?’’ — książka Hillary Clinton

Hillary Clinton, na łamach książki „Co się stało?’’, zastanawia się, dlaczego wygląd, szczególnie kobiet, jest niezwykle ważny, trudno jej się pogodzić z faktem, że dla niektórych jest ważniejszy niż to, co ma do powiedzenia. „Nigdy nie przywykłam do tego, ile wysiłku wymaga bycie kobietą na świeczniku. Któregoś razu podliczyłam ile czasu spędziłam na makijażu i układaniu fryzury podczas trwania kampanii. Okazało się, że było to 600 godzin, lub inaczej 25 dni. Byłam tak zszokowana, że policzyłam wszystko dwukrotnie’’, wspomina Clinton.


Hillary Clinton i jej książka What Happened
Fot. Getty Images/materaiły prasowe/ Fotolia

Zobacz też: Ciemna strony Hillary Clinton. Handlowanie wpływami, miliardowe dotacje od szemranych biznesmenów, ukrywane romanse

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?