Ben Affleck MT
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI!

Seksafery w Hollywood ciąg dalszy. Ben Affleck oskarżony o molestowanie seksualne! Aktor odpowiada na zarzuty

Gabriela Czernecka 11 października 2017 17:22
Ben Affleck MT
Fot. Getty Images

 

Seksafera w Hollywood trwa w najlepsze! Aktorka znana z serialu Czarodziejki, Rose McGowan zarzuca Benowi Affleckowi kłamstwo! Gwiazda, która jest jedną z ofiar Harveya Weinsteina twierdzi, że Affleck doskonale wiedział, że producent dopuszcza się niemoralnych zachowań. To jednak nie wszystko. Aktorka znana z roli Payton Sawyer w One Tree Hill, Hilarie Burton zarzuca Benowi Aflleckowi, że ten sam dopuścił się molestowania seksualnego!  Po tych wyznaniach Hollywood zadrżało w posadach. Aktor odpowiedział na zarzuty.

 

Polecamy: Kolejne gwiazdy przerywają milczenie. Angelina Jolie i Gwyneth Paltrow wśród ofiar molestowanych przez Harveya Weinsteina!

 

„Mówiłem mu, by przestał to robić!”

 

Od czasu oskarżenia Billa Cosby’ego o molestowanie, w Hollywood nie było drugiej podobnej, równie głośniej afery. Aż do teraz. Sprawa Harveya Weinsteina wciąż nabiera tempa, a do mediów zgłaszają się kolejne kobiety, które oskarżają go o molestowanie seksualne. Głos w tej sprawie zabrały już Gwyneth Paltrow oraz Angelina Jolie, potwierdzając plotki o producencie. Teraz do afery wciągnięto Bena Afflecka. Wszystko za sprawą wpisu, jaki zamieścił aktor na swoim Facebooku. „Jestem zawiedziony i zły, że mężczyzna z którym pracowałem wykorzystał swoją pozycję, by przez lata molestować seksualnie i kobiety (…). To jest kompletnie nie do zaakceptowania, zaczynam się zastanawiać, co możemy zrobić, by nikogo więcej to nie spotkało. Musimy robić co w naszej mocy, by troszczyć się o nasze siostry, przyjaciółki, współpracownice czy córki” - tym wpisem Affleck wsparł wszystkie kobiety, które padły ofiarą producenta. Aktor zapewnił także o braku jakiejkolwiek wiedzy na temat molestowania aktorek ze strony Weinsteina. Niestety okazuje się, że jego wypowiedź nie do końca była szczera... Jeśli wierzyć słowom jednej z ofiar aktorce Rose McGowan, Ben Affleck kłamie! 

Ben Affleck, Rose McGowen
Fot. East News

 

Zobacz: Tym skandalem żyje całe Hollywood! Producent „Pulp Fiction” Harvey Weinstein oskarżony o molestowanie. Aferę komentują gwiazdy wielkiego ekranu

 

Ben Affleck molestował Hilarie Burton

 

Aktor w swoim oświadczeniu pominął jednak informację, czy wiedział o nadużywaniu swojej pozycji przez Weinsteina. To tablicy wywołała go aktorka, McGowan. Rose McGowen zwróciła się do Bena Afflecka bezpośrednio na Twitterze, opisując swoją rozmowę z nim sprzed kilku lat. Do wymiany zdań opisanej na Twitterze miało dojść podczas konferencji, w której oboje uczestniczyli. Rose McGowan miała zwierzyć się Affleckowi, że chwilę wcześniej stała się ofiarą molestowania ze strony Weinsteina. „Mój Boże! Mówiłem mu, by przestał to robić!”, miał wówczas odpowiedzieć Ben Affleck. „Kłamiesz”- kończy adresowany do Afflecka post na Twitterze Rose McGowan. Słowa gwiazdy serialu „Czarodziejki” poparła aktorka Hilarie Burton, znana z roli Payton Sawyer z serialu „One Tree Hill”. 

 

Hilarie Burton, Ben Affleck
Fot. East News

Aktorka twierdzi, że Ben Affleck dopuścił się wobec niej nieodpowiedniego zachowania. W 2003 roku podczas nagrywania wspólnego występu dla telewizji TRL aktor złapał aktorkę za pierś. Co ciekawe, o tej informacji przypomniał jeden z internautów, który napisał: „Affleck chwycił piersi Hilarie Burton na TRL raz. Ale wszyscy o tym zapomnieli”. Na co odpowiedziała sama gwiazda serialu „One Tree Hill”: „Ja nie zapomniałam (…) byłam wtedy dzieckiem”, napisała. Hiarlie Burton miała wówczas 21 lat. Burton zamieściła także fragment video, na którym opowiadała o tym wydarzeniu. Post podpisała słowami: „Dziewczyny, jestem pod ogromnym wrażeniem waszej odwagi. Ja musiałam się wtedy śmiać, żeby nie wybuchnąć płaczem.

 

MTV TRL Uncensored Cold Open from steven beal on Vimeo.

 

Kilka minut po publikacji słów Hilarie Burton, Ben Affleck zamieścił na Twitterze post, w którym przyznał, że jego zachowanie nie było wówczas odpowiednie: "Zachowałem się niepoprawnie w stosunku do pani Burton, za co serdecznie przepraszam", napisał.  Czy na podobne wyznanie zdobędzie się Harvey Weinstein?

 

 

Casey Affleck: molestowanie seksualne

 

Seksafera w Hollywood zatacza coraz szersze kręgi. Rose McGowen zamieściła w poniedziałek post na Twitterze, przypominając o tym, kto jeszcze kiedyś został oskarżony o podobne zachowania: „Ben Affleck Casey Affleck, jak tak Wasz poranek?”, pisze. Przypomnijmy, że Casey Affleck, brat Bena Afflecka przed laty również został oskarżony o molestowanie seksualne. Wiele osób poczuło się zawiedzionych, gdy otrzymał tytuł najlepszego aktora w 2017 roku za film „Manchester By the Sea”. W sprawę zamieszani są także Matt Demon oraz Russel Crowe, którzy dwadzieścia lat temu wiedzieli o niemoralnych zachowaniach producenta, ale nie próbowali go powstrzymać. Daily Mail opublikował właśnie listę 25 kobiet, które przyznają, że były molestowane seksualnie przez Weinsteina. Wśród nich są m.in. Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, ale także francuskie aktorki Judith Godreche i Emma De Caunes, włoska aktorka Asia Argento oraz  Rosanna Arquette i Emma De Caunes. 

Casey Affleck MT
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.