Hilary Chelsea Clinton
Fot. Isabel Infantes/PA Images via Getty Images
O tym się mówi!

Hillary i Chelsea Clinton w nowym serialu dokumentalnym Apple TV

O czym będzie "Gutsy"?

Aleksandra Frankowska 29 sierpnia 2022 15:27
Hilary Chelsea Clinton
Fot. Isabel Infantes/PA Images via Getty Images

Platforma Apple TV wypuściła właśnie zwiastun czegoś wyjątkowego. 8-odcinkowy serial dokumentalny Gutsy, czyli Nie do zdarcia, gdzie głównymi bohaterkami zostały Hillary i Chelsea Clinton. O czym będzie i kiedy możemy spodziewać się premiery?

ZOBACZ TEŻ: Chociaż miała szansę, nie poszła w ślady sławnych rodziców. Czym zajmuje się Chelsea Clinton?

Serial dokumentalny z Hillary i Chelsea Clinton

Już 9 września na Apple TV będzie można obejrzeć 8-odcinkowy serial dokumentalny o Hillary i Chelsea Clinton, oparty na powstawie książki The Book of Gutsy Women: Favourite Stories of Courage and Resilience. Autorkami są właśnie Panie Clinton, a książka ukazała się na rynku wydawniczym w 2019 roku. Idąc tym tropem możemy się spodziewać, ze serial będzie opowiadał o kobietach, które w odważny sposób zaistniały we współczesnym świecie.

Wśród nich znajdą się między innymi: Glennon Doyle, Dr Jane Goodall, Mariska Hargitay, Goldie Hawn, Kate Hudson, Kim Kardashian, Megan Thee Stallion, Amber Ruffin, Amy Schumer, Gloria Steinem, Wanda Sykes, Abby Wambach czy Natalie Wynn.

Produkcja jest efektem współpracy Apple TV z HiddenLight Productions, wytwórnią, którą założyła Hillary i jej córka.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Monica Lewinsky wciąż walczy z traumą. Zapłaciła wysoką cenę za romans z Billem Clintonem

Pierwszy odcinek serialu

Wszyscy z zapartym tchem czekają na pierwszy odcinek serialu. Wiadomo już, że Hllary Clinton, żona byłego prezydenta USA Billa Clintona opowie, dlaczego nie odeszła od męża, kiedy na jaw wyszedł jego romans z Moniką Levinsky. Nie możemy się doczekać, bo mogą to być wywiady, które zmienią wpłyną na wiele kobiet na świecie.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.