Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@@INSTAGRAM/@ANNALEWANDOWSKAHPBA
O TYM SIĘ MÓWI

Klara pomaga Robertowi Lewandowskiemu w wypisywaniu autografów

„To ja poproszę autograf od panienki Klary”

Olga Figaszewska 25 listopada 2019 08:51
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@@INSTAGRAM/@ANNALEWANDOWSKAHPBA

Robert Lewandowski za każdym razem podkreśla, że dzięki rodzinie jest lepszym człowiekiem. Obecność Klary zupełnie go zmieniła. Wkrótce po raz drugi zostanie tatą! Na razie stara się poświęcać jak najwięcej czasu swojej córeczce. Mała Klara często towarzyszy tacie podczas treningów. Teraz wspierała tatę w innych obowiązkach!

Klara wypisuje autografy?!

Fani są zachwyceni tym zdjęciem. Rzeczywiście, to rozczulający widok! „Pracowita niedziela z moją małą księżniczką ”, napisał Robert Lewandowski pod wspólną fotografią z córeczką. Widać na nim, jak Klara pomaga tacie w podpisywaniu zdjęć. Nikt nie ma wątpliwości, że to wspaniały obrazek. A zdjęcie wykonała Ania!

„To ja poproszę autograf od panienki Klary 🙂Co mi tam Lewy🙈 ”, „ Klarcia rozdaje autografy ❤❤❤ ”, „Cudownie! Idealny przykład pokazujący jak ważni są rodzice dla dzieci, Maluchy uwielbiają nas kopiować ”, czytamy.

Robert Lewandowski  o córeczce 

„Klara otworzyła mnie jako człowieka. Byłem bardzo zamkniętym człowiekiem, niechętnym do otwierania się przed osobami, które poznałem. To też pewnie wynikało z tego, że napotkałem w swoim życiu wiele osób, które sprawiły mi przykrość i rozczarowały mnie poprzez swoje decyzje albo zachowanie. Takie doświadczenia spowodowały, że podświadomie się zamykałem”, mówił w rozmowie Anitą Werner. 

„Jak taty nie ma w domu, to Klarą zajmuje się mama, a jak nie ma mamy, to jedna babcia, druga babcia, albo opiekunka. Córka powoli rozumie, co robię w życiu. Wie, że idę na trening, potrafi mnie pożegnać, mówi też: tata gol”, wyjawił Lewy. „Klara spowodowała, że jestem osobą, która zaczęła się więcej uśmiechać, być bardziej pozytywna, otwarta na świat, która też jest bardziej emocjonalna”, dodał. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Family time in #Munich 🍁🍂😁 @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…