To najsłodsze, co dziś zobaczysz!

Olga Figaszewska 22 marca 2019 12:15

Kibicuje tacie podczas meczów, a z mamą spędza czas na treningach! Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie nagranie, na którym mała Klara naśladuje jej ćwiczenia i wideo z miejsca stało się prawdziwym hitem! Trenerce od dawna zależało na tym, by zaszczepić w córeczce miłość do sportu!

Klara Lewandowska ćwiczy z mamą

Anna Lewandowska stara się zachęcać Polki do aktywności fizycznej. Tworzy kolejne zestawy treningowe, opracowuje nowe produkty… Niedawno gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcia i nagrania z użyciem rollera, na których ćwiczy razem z... Klarą! I ma powody do dumy!

„Znam co najmniej kilka powodów, żeby używać rollerów! Pierwszy to nadchodząca wiosna i to, że roller maksymalizuje efektywność każdego treningu! A drugi to zabawa z córeczką. Moją Klarcia już naśladuje mamę na treningach 😍😍😍”, napisała trenerka.

Wideo poruszyło fanów gwiazdy. Przeurocza ta Klarcia 😍❤️”, „Taki trening na pewno musial być udany ❤😍”, „Cudowny widok, aż się serce cieszy, gdy dzieciaczki można radochę sprawić wspólnym "treningiem" 😍😍😍”, piszą obserwatorki Anny Lewandowskiej.

Gwiazda za każdym razem podkreśla, że patrząc z dzisiejszej perspektywy sama najwięcej zawdzięcza ludziom, którzy są dla niej inspiracją. Najważniejszym wsparciem od zawsze byli dla niej rodzice. Dlatego Annie Lewandowskiej zależy na tym, by być najlepszym wzorem dla swojej pociechy.

„(…) I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład. Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, które wspieraliśmy na jego drodze?

Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu. Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle, mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry”, pisała pod jednym z pierwszych treningów z prawie dwuletnią córeczką.

Kto wie, może w przyszłości Klara pójdzie w ślady rodziców?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Training with the use of roller 🤳 @diet_training_by_ann I know at least a few reasons to use rollers! ➡️The first is the upcoming spring and the fact that the roller will help you to maximize the efficiency of each workout! ➡️My Klara is already imitating me 😍😍😍remember that Roller is a multifunctional tool to help with cellulite 😝 ____________________ Trening z ROLLEREM już w aplikacji🤳 @diet_training_by_ann ➡️Znam co najmniej kilka powodów, żeby używać rollerów! ➡️Pierwszy to nadchodząca wiosna i to, że roller maksymalizuje efektywność każdego treningu! ➡️A drugi to zabawa z córeczką. Moją Klarcia już naśladuje mamę na treningach 😍😍😍 ➡️Ah no i rollery to wielofunkcyjne narzędzie, które redukuje cellulit, którego tak bardzo nie lubimyyyy ;p _________________ #annalewandowska #workoutbyAnn #motivation #summershape #fit #sport #positive

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NAJWIĘKSZY SUKCES ŻYCIOWY 💪🏻❤️ Patrząc z dzisiejszej perspektywy, wiele z tego co mam zawdzięczam ludziom, którzy byli dla mnie INSPIRACJĄ. Nauczyciele w szkole motywujący mnie do nauki, trener ulepszający każde uderzenie i technikę w karate, wykładowcy na studiach zwracający uwagę na najważniejszych aspektach diety i mój mąż, który zawsze we mnie wierzył. Ale najważniejszą inspiracją pozostaną RODZICE. Dlatego staram się być wzorem dla mojej córki. I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład. Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, które wspieraliśmy na jego drodze? Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu. Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle, mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry 🙂 Ściskam wszystkich rodziców, którzy starają się każdego dnia być jak najlepszym wzorem dla swoich dzieci 😉 #hpba #motivationbyann #motivation #sukces #karate #fighter #healthyplanbyann #annalewandowska Looking from today's perspective, much of what I have its thank to the people who were inspiring me. School teachers motivating me to learn, trainer improving every hit and technique in karate, lecturer at the college paying attention to the most important aspects of the diet and my husband, who always believed in me. But the most important inspiration were my PARENTS. So I try to be a role model for my daughter. And although like every mother I will continue to learn to be a good parent all my life, I know I should not give up and give the best example i can. WHAT IS A BETTER SUCCESS OF LIFE than a happy and fulfilled child that we supported on the way? Good habits should be made from an early age. I hope I can share a love for sport with Klara. As a professional I must admit that even though she is very young she is doing fitness training well Big hugs to all the parents who are trying their best every day for their children :-) ann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

1/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
1/5

Anna Lewandowska od najmłodszych lat chce zaszczepić w Klarze miłość do sportu.

2/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
2/5

,,Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu”, pisała pod jednym z pierwszych treningów z małą Klarą.

3/5
Klara Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
3/5

Klara za każdym razem próbuje naśladować mamę

4/5
Klara Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
4/5

Klara Lewandowska z mamą

5/5
Klara Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
5/5

Klara Lewandowska z mamą

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…