Kinga Rusin, Kinga Rusin w stroju kąpielowym, main topic
Fot. Instagram @Kinga Rusin
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin pozuje w stroju kąpielowym! Fani są zachwyceni sylwetką prezenterki i porównują ją do...

DW 8 maja 2017 16:45
Kinga Rusin, Kinga Rusin w stroju kąpielowym, main topic
Fot. Instagram @Kinga Rusin

 

W ciągu ostatnich lat Kinga Rusin stała się inspiracją dla tysięcy Polek. Prezenterka realizuje się na dwóch płaszczyznach — jest nie tylko spełnioną matką dwóch córek, Igi i Poli, ale również odniosła sukces zawodowy. Z powodzeniem od ponad jedenastu lat jest m.in. prowadzącą weekendowych wydań porannego programu, „Dzień Dobry TVN’’.

 

Cechą, którą warto zaznaczyć, jest to, że nie boi się mówić o trudnych doświadczeniach z przeszłości. Kilka lat temu na półki księgarni w całej Polsce trafiła książka „Co z tym życiem’’. Na jej łamach prezenterka rozliczyła się z przeszłością.

 

Zobacz też: Ranking VIVA! Najlepiej Ubrane Polki 2017. Sprawdź, kto znalazł się na naszej liście!

Kinga Rusin — sylwetka

Od pewnego czasu prezenterka częściej chwali się swoją sylwetką. Kinga Rusin wstawia na Instagram coraz odważniejsze zdjęcia, a fotografią, wykonaną przez Igę Lis, zachwyciła internautów. Nic dziwnego, gwiazda TVN-u wygląda na niej rewelacyjnie. Pod postem dziennikarka podzieliła się ze swoimi fanami refleksją dotyczącą zdrowego stylu życia.

 

Ładne ciało to nie tylko dobry wygląd, ale też dobre samopoczucie i zdrowie. Jak zachować młodzieńczy wygląd, poprawić sobie nastrój i wyniki badań? Odpowiedź brzmi: ANTYOKSYDANTY! To one zwalczają wolne rodniki i opóźniają procesy starzenia. Jest ich mnóstwo w warzywach i owocach’’, napisała Kinga Rusin.

 

Na profilu córki prowadzącej „Dzień dobry TVN’’ możemy znaleźć niemal identyczne zdjęcie. Wielu internautów twierdzi, że Kinga Rusin wygląda równie dobrze co Iga.

 

Kinga Rusin, Iga Lis, Kinga Rusin w bikini, Iga Lis w bikini
Fot. Instagram @Iga Lis/Instagram @Kinga Rusin

 

Przeczytaj też: Olejnik, Pieńkowska, Mołek - polskie prezenterki udowadniają, że czas nie ma żadnego znaczenia!

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?