BARBARA ŁUBKO 26 marca 2017 21:15
1/5
Copyright @East News
1/5

Kategoria: LIGA DAM
Te kobiety łączy doskonałe wyczucie stylu i umiejętność manifestowania swojej osobowości poprzez strój. Nie gonią ślepo za trendami. Nie przebierają się – po prostu są sobą.

Polecamy też: Po szarej zimie czas na zmiany. Poznaj najnowsze trendy z magazynu VIVA! MODA

2/5
Copyright @East News
2/5

KINGA RUSIN
Doskonale zna wady i zalety swojej figury, dlatego nigdy nie zdarzają jej się modowe wpadki. Ale to nie wszystko. Rusin wypracowała spójny styl – często nosi monochromatyczne zestawy, lubi grać materiałami o różnych fakturach. Najczęściej wybiera ubrania o prostym kroju. Beż, szarość i biel to jej ulubione kolory. Wzory wybiera geometryczne. Jej styl przywodzi na myśl nowy wizerunek Victorii Beckham – jest elegancki, a zarazem nowoczesny.

 

Polecamy też: „Jeszcze nigdy na tak długo nie opuściłam córek” - Kinga Rusin na egzotycznej wyprawie w Afryce

3/5
Copyright @East News
3/5

KATARZYNA WARNKE
Katarzyna Warnke jest pewna siebie, a jej stylizacje idealnie to oddają! Sensualne, uwodzicielskie kreacje stały się przebojem zeszłorocznych imprez. Aktorka ze smakiem prezentuje kobiece wdzięki. Jest ultraseksowna, ale nigdy nie przekracza granicy kiczu. Potrafi to, co wielu kobietom nigdy się nie udaje. Nawet kiedy odsłania tylko plecy, prezentuje się jak zmysłowa bogini. Na wielkie gale stawia na polskich projektantów, którzy umieją oddać jej wyrazisty charakter.

 

Polecamy też: Po co był im ten ślub? Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski o tym, jak stworzyli wyjątkowy związek

4/5
Małgorzata Kożuchowska w kobiecym garniturze na prezentacji ramówki TVN
Copyright @EastNews
4/5

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA
W zeszłym roku królowała w naszym zestawieniu jako Mistrzyni Stylu. Jej wizerunek jest doskonały – moglibyśmy tę rubrykę zarezerwować tylko dla Małgosi! W 2016 aktorka postawiła na modowe eksperymenty i trzeba przyznać, że doskonale sobie z nimi poradziła.


Polecamy też: Rzym, słońce i Małgorzata Kożuchowska - zobacz kulisy wyjątkowej sesji!

5/5
Copyright @East News
5/5

AGNIESZKA SZULIM
Uwielbia modowe nowinki. Zawsze możemy ją zobaczyć w rzeczach z najnowszych kolekcji światowych projektantów. Jej wizerunek jest ultrakobiecy, ale zarazem odrobinę zadziorny. Słynie ze świetnych nóg, więc w długości mini czuje się doskonale. Zamiast klasycznej elegancji, wybiera… szaloną elegancję. Ponadczasowe dodatki zamienia na oryginalne propozycje, które jednak zawsze świetnie do niej pasują.

 

Polecamy też: Agnieszka Szulim kończy 38 lat: „Warto poluzować kucyki, to jest show-biznes!”

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.