Sabina Zięba 5 kwietnia 2017 18:15
1/7
Copyright @East News
1/7

Ryszard Kapuściński twierdził: "Nie wierzę w bezstronne dziennikarstwo, nie wierzę w formalny obiektywizm. Dziennikarz nie może być obojętnym świadkiem, powinien posiadać zdolność, którą w psychologii nazywa się empatią… Tak zwane dziennikarstwo obiektywne jest niemożliwe w sytuacjach konfliktów. Próby obiektywizmu w takich sytuacjach prowadzą do dezinformacji". Przez ponad 60 lat istnienia telewizji publicznej w Polsce, byliśmy świadkami rozwinięcia się wielu dziennikarzy i osobowości medialnych. Jednym z nich passa sprzyja do dziś, inni spektakularnie zakończyli swoje kariery.

Polecamy też: Wrzeszczał Pan i był chamski? Kamil Durczok: "Tak niestety czasami było..."


W naszej galerii prezentujemy metamorfozy czołowych polskich prezenterek. Czy nie wyglądają młodziej niż 20 lat temu?

2/7
Copyright @East News
2/7

Beata Tadla swoją karierę zaczynała w 1991 roku. Była wówczas związana z Radiem Legnica, a następnie Radiem Eska. Następnie w 2004 roku przeszła do TVP, następnie TVN24 i TVN Style. W zeszłym roku zakończyła współpracę z Telewizją Polską i zaczęła współprowadzić serwis informacyjny Nowa TV. Na zdjęciu prezenterka w 2005 roku i obecnie.

Polecamy też: Tak zmieniała się Beata Tadla. Zobacz jej spektakularną metamorfozę

3/7
Copyright @East News
3/7

Kinga Rusin pracę zaczęła w 1992 roku, trafiając z castingu do TVP. Następnie w 1997, po powrocie z USA, zaczęła współpracę z TVN. Na zdjęciu dziennikarka w 2003 roku i obecnie.

Polecamy też: Kinga Rusin przeszła wiosenną metamorfozę. Zobaczcie, jak się zmieniła!

4/7
Copyright @East News
4/7

Magda Mołek pracę rozpoczęła w latach 90. w Telewizji Regionalnej Zagłębia Miedziowego w Lubinie. Następnie współpracowała z Telewizją Dolnośląską, TVP oraz Canal+. Od 2004 roku możemy ją oglądać w TVN. Na zdjęciu prezenterka w 2000 roku i obecnie.

Polecamy też: Piękna 40-letnia - Magda Mołek: „Im je­stem star­sza, tym bar­dziej jestem nie­spo­koj­nym du­chem”

5/7
Copyright @East News
5/7

Monika Olejnik w 1981 roku odbywała staż w redakcji rolnej programu I Polskiego Radia. Następnie w latach 1982-2000 pracowała w programie III Polskiego Radia, gdzie przeprowadzała wywiady z politykami. Równocześnie od 2004 do 2006 współpracowała z TVP, a od 2006 z TVN. Następnie przeszła do Radia Zet. Pracowała tam do 2016 roku. Na zdjęciu dziennikarka w 1995 roku i obecnie.

Polecamy też: Która polska gwiazda ma torebkę Louis Vuitton za ponad 20 000 zł? Taką samą nosi Jessica Chastain!

6/7
Copyright @East News
6/7

Justyna Pochanke w telewizji debiutowała jako dziecko - prowadziła program "5 - 10 - 15". Następnie od 1995 roku do 2001 pracowała w Radiu Zet. Po odejściu z radia, zaczęła współpracę z TVN24 oraz TVN, gdzie prowadzi główne wydanie Faktów. Na zdjęciu prezenterka w 2003 roku i obecnie.

Polecamy też: Małżeństwo Maryli Rodowicz wisi na włosku! Kiedy artystka złoży pozew o rozwód?

7/7
Copyright @East News
7/7

Jolanta Pieńkowska pracowała jako stewardessa, a także asystentka ambasadora USA. Karierę zaczęła w latach 90. Wtedy to z castingu trafiła do TVP. Pracowała tam do 2004 roku. Następnie współpracowała z radiową Trójką do 2006 roku i od tego roku przeszła do TVN, gdzie możemy ją oglądać do dziś. Równocześnie współpracuje z TVN24. Na zdjęciu prezenterka w 2004 i obecnie.

Polecamy też: Niesamowita metamorfoza Jolanty Pieńkowskiej. Zobacz, jak prezenterka zmieniała się z biegiem lat

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.