Olga Figaszewska 6 lutego 2018 21:00
1/9
Kto agra w filmie o Harrym i Meghan
Copyright @Instagram/
1/9

 

On - przystojny książę z burzliwą przeszłością. Ona - piękna amerykańska aktorka. Romantyczne wycieczki, potajemne schadzki… Ten romans idealnie nadaje się do telewizyjnej adaptacji. Prace nad miłosną historią Meghan i księcia Harry’ego, Harry and Meghan: A Royal Romance trwają w najlepsze! Stacja Lifetime poinformowała, kto wcieli się w główne role! Na kiedy przewidywana jest premiera produkcji?

 

Polecamy też: Łysienie to prawdziwa „klątwa” Windsorów. Książę Harry nie zamierza się jej poddawać!

 

O czym opowiada film: Harry & Meghan: The Royal Love Story

Film „Harry & Meghan: The Royal Love Story” w reżyserii Menhaj Huda, będzie opowiadał historię związku księcia Harry’ego i jego ukochanej od momentu ich pierwszego spotkania zaaranżowanego przez przyjaciół. „Pokaże też pierwsze umizgi utrzymywane w tajemnicy. Film nie ominie również medialnego szaleństwa wokół ich związku i życia Meghan jako rozwiedzionej amerykańskiej aktorki”, ogłosiła stacja. Za scenariusz odpowiada Scarlett Lacey, redaktorki naczelnej i dziennikarki The Royals oraz Terrence Coli.

 

Zobacz też: Powstanie film o miłości Meghan i Harry'ego! Kto wcieli się w główne role?

 

Kto wcieli się w rolę Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Producenci długo szukali osób, które idealnie wcielą się w główne role. Ostatecznie wytypowano dwójkę aktorów, spełniających oczekiwania reżysera. Ekipie najbardziej zależało na tym, by nie kojarzyli się widzom z udziałem w kontrowersyjnych przedsięwzięciach. Parisa Fitz-Henley wcieli się w rolę Meghan Markle a Murray Fraser odegra księcia Harry’ego

 

Data premiery nie jest do końca znana. Księżna Kate i William również doczekali się ekranizacji swojej miłosnej historii.  Produkcja William i Kate ukazała się dokładnie na 11 dni przed ich ślubem. Czy to oznacza, że premiery telewizyjnego filmu o Harrym i Meghan możemy spodziewać się na początku maja? Wiadomo, że prace nad produkcją rozpoczną się w tym tygodniu w Vancouver i Los Angeles.

 

Co wiemy o aktorach? Przekonajcie się o tym w naszej galerii! Są uderzająco podobni do Meghan i Harry'ego?

Zobacz: 

2/9
To ona zagra Meghan Markle, Parisa Fitz-Henley
Copyright @Instagram
2/9

Parisa Fitz-Henley wcieli się w rolę Meghan Markle. Co o niej wiemy?

 

Parisa Fitz-Henley ma 41 lat i pochodzi z Jamajki.  Najbardziej znana jest zroli w  emitowanej przez Netflix marvelowskiej serii Jessica Jones i serialu Luke Cage.  Od 2017 roku gra w serialu Midnight, Texas.

Zdaniem niektórych, ta wspaniała aktorka wyróżnia się niesamowitym podobieństwem do Meghan Markle. A to jest najbardziej widoczne na jej instagramowych zdjęciach.

 

4/9
Murray Fraser, książę Harry
Copyright @Twitter, East News
4/9

Kim jest Murray Fraser?

W rolę księcia Harry’ego wcieli się brytyjski aktor, Murray Fraser. Dotychczas na swoim koncie ma kilka epizodycznych ról w miniserialach:  The Loch i Victoria. Producentów ujął swoim zawadiackim wyglądem zbliżonym do niepokornego księcia Harry’ego.

 

 

Więcej zdjęć aktorów znajdziecie na kolejnych slajdach w naszej galerii!

5/9
To ona zagra Meghan Markle, Parisa Fitz-Henley
Copyright @Instagram/To ona zagra Meghan Markle, Parisa Fitz-Henley
5/9
7/9
To ona zagra Meghan Markle, Parisa Fitz-Henley
Copyright @Instagram/To ona zagra Meghan Markle, Parisa Fitz-Henley
7/9
8/9
To ona zagra Meghan Markle, Parisa Fitz-Henley
Copyright @Instagram/To ona zagra Meghan Markle, Parisa Fitz-Henley
8/9

Dla dwójki aktorów gra w filmie o miłości Meghan i Harry'ego może być przełomowym wydarzeniem w ich karierze.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.