Katie Price
Fot. Ken McKay/ITV/REX/Shutterstock
O TYM JEST GŁOŚNO

Brytyjska celebrytka odda syna do domu opieki. 16-latek cierpi na autyzm i niedowidzi...

Internauci już krytykują decyzję Katie Price!

Rafał Kowalski 25 kwietnia 2019 12:27
Katie Price
Fot. Ken McKay/ITV/REX/Shutterstock

Princess Tiaamii Crystal Esther, Bunny, Junior Sava Andreas, Jett Riviera i Harvey to imiona piątki dzieci brytyjskiej celebrytki Katie Price. 40-latka wielokrotnie opowiadała, ale i dawała świadectwa tego, jak bardzo kocha swoje pociechy. Jednak jej ostatnia decyzja wzbudza spore kontrowersje… Dotyczy ona syna Harveya, który cierpi na autyzm oraz niedowidzi.

Syn Katie Price trafi do domu opieki

Od kilku tygodni w brytyjskich mediach podawana do wiadomości publicznej była pogłoska o tym, że Katie Price planuje oddać swojego syna. Harvey miałby trafić do specjalnego ośrodka, w którym lekarze zajmują się osobami cierpiącymi na podobne przypadłości, co nastolatek.

Co na to mama chłopca? Najpierw przez długi czas dementowała rewelacje portali i magazynów. Jednak ostatnio w zapowiedzi finałowego odcinka jej show My Crazy Life 40-latka przyznała, że informacje o jej trudnej decyzji są prawdziwe. Price zaczęła tłumaczyć na wizji, że robi to dla dobra Harveya. „W ośrodku będzie miał to, czego nie mogę mu zaoferować w domu - codzienne ćwiczenia z profesjonalistami oraz plan zdrowego żywienia dostosowany do jego potrzeb”, mówiła na wizji.

Katie dodała także, że sama nie była przekonana długo do takiego rozwiązania, jednak w podjęciu decyzji pomogła jej rodzina i przyjaciele. „Wcale nie chcę go nigdzie oddawać, ale lekarze, moja mama i przyjaciele przekonują mnie, że tak będzie dla niego najlepiej”, usłyszeli widzowie w reklamie show. Katie Price ma nadzieję, że chłopiec pozna w domu opieki osoby, które staną się jego przyjaciółmi.

Ogromna część internautów posłała w stronę celebrytki falę miażdżącej krytyki. Małe grono osób zauważyło jednak, że Price wielokrotnie udowadniała już, że dobro Harveya jest dla niej najważniejsze. Kilka miesięcy temu, gdy w sieci pojawił się mem, w którym w okrutny sposób przedstawiono wizerunek chorego Harveya, jego mama opublikowała w sieci twarze autorów obrazka. W ten sposób chciała dać nauczkę i wysłać sygnał, że na ma jej zgody na obrażanie 16-latka i wytykanie mu niepełnosprawności.

Czy Katie Price zasłużyła na krytykę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katie Price (@officialkatieprice)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katie Price (@officialkatieprice)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.