Kate Hudson, Brad Pitt
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Kate Hudson po raz pierwszy o romansie z Bradem Pittem! „Pomyślałam: Ok, no to w takim razie mamy bliźniaki!”

Konrad Szczęsny 10 listopada 2017 16:00
Kate Hudson, Brad Pitt
Fot. Getty Images

 

Kate Hudson i Brad Pitt mają romans?! Te sensacyjne doniesienia obiegły media w grudniu 2016 roku, ponad dwa miesiące po rozstaniu gwiazdora z Angeliną Jolie. Wiadomość zelektryzowała fanów przystojnego aktora. Po prawie roku od ich pojawienia się postanowiła skomentować je sama zainteresowana! Jej słowa nie pozostawiają w tej kwestii żadnych wątpliwości.

 

Zobacz też: Brad Pitt ma romans z Kate Hudson? „Kilka razy spotykali się w tajemnicy, Brad jest nią zauroczony”

 

Kate Hudson o romansie z Brad Pittem

Kate Hudson podkreśliła w wywiadzie, że jest niezwykle zaskoczona tym, że niemal rok temu kojarzono ją z Bradem Pittem. Aktorka dodaje jednak, że czuła się tym niejako zaszczycona i salonowe plotki mocno ją dowartościowały!

To były najbardziej zwariowane plotki jakie słyszałam na swój temat! Nie ma w nich odrobiny prawdy! Nie widziałam Brada Pitta od jakiś czterech lat. To była super plotka, bardzo mi się podobała, pomyślałam „ok, no to w takim razie mamy bliźniaki!”, stwierdziła w wywiadzie udzielonym Andy'emu Cohenowi w programie „After show”. 

 

Rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta

Przypomnijmy, że Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się we wrześniu tego roku. Mimo wielu plotek i spekulacji mediów, udało im się dojść do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi. Wszyscy zastanawiają się jednak, jak podzielą swój wart miliardy dolarów majątek. Czy i na tej płaszczyźnie będą zgodni?

 

Polecamy też: Clooney pogrążony w smutku, Adele przerywa koncert. Reakcje świata na rozwód stulecia

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?