Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Zielińska w niezwykły sposób świętuje szóstą rocznicę ślubu!

„Jest coraz piękniej. To ma sens!”

Ksenia Krasko 3 sierpnia 2019 12:56
Katarzyna Zielińska, VIVA! sierpień 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Katarzyna Zielińska, jedna z najbardziej popularnych i lubianych polskich aktorek, świętuje szóstą rocznicę ślubu! Z tej okazji postanowiła podzielić się z fanami wyjątkowym zdjęciem, a jednocześnie wyznać miłość jednej z najważniejszych osób w jej życiu...

Katarzyna Zielińska obchodzi szóstą rocznicę ślubu

Aktorka niezwykle rzadko dzieli się z wielbicielami prywatnymi zdjęciami rodzinnymi. I chociaż zdarza jej się opowiadać o swoich synkach, bardzo pilnuje prywatności zarówno dzieci, jak i ukochanego męża, Wojciecha Domańskiego. Fani mają jednak powód do radości, ponieważ Katarzyna Zielińska opublikowała przepiękne zdjęcie, które nawiązuje do szóstej rocznicy ślubu.

„Od sześciu lat codziennie mam z Nim randkę. I zamierzam pociągnąć tę randkę jeszcze przez kilkadziesiąt lat. Znam tego gościa od przedszkola. A On mnie. I nie nudzi nam się. Wręcz przeciwnie. Jest coraz piękniej. To ma sens!”, podpisała je aktorka. „Życzcie nam sto lat życia razem. Ps. Poza wszystkim, kto wytrzyma z Zieliną? Tylko Wojciech!”, dodała.

Zdjęcie wywołało sporo komentarzy, a fani aktorki nie mogą się napatrzeć na piękną parę. „Piękna miłości, aż pozazdrościć. Wytrwałości na kolejne piękne lata”, „Szczęścia i miłości dla Was aż do końca świata”, „Piękna z Was para! Jeszcze wielu kolejnych lat w szczęściu i miłości!” – to tylko niektóre z nich.

My również życzymy stu lat życia razem! 

Katarzyna Zielińska z mężem, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Katarzyna Zielińska
Fot. East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.