O TYM JEST GŁOŚNO

„Co ty wiesz o porażce?”: Kamil Grosicki nie wytrzymał i zwyzywał fana!

Padły ostre słowa...

Rafał Kowalski 9 lipca 2018 19:58
Kamil Grosicki
Fot. East News

Nie wszyscy fani polskich piłkarzy uważają, że naszym sportowcom należy się odpoczynek po mundialu. Wielu z nich nie może znieść goryczy porażki i pisze w sieci nieprzychylne komentarze na temat członków polskiej kadry. Kilkanaście godzin temu, ofiarą wyzwisk stał się Kamil Grosicki. Ale piłkarz nie pozostał dłużny.

Kamil Grosicki obraził fana? Piłkarz wdał się w pyskówkę

Pomocnik naszej drużyny pochwalił się na Instagramie zdjęciem z kolacji z przyjaciółmi, wśród których znaleźli się między innymi Tomasz Hajto czy Sławomir Peszko. Cała paczka znajomych wypoczywa aktualnie na Ibizie. To nie spodobało się jednak kilku internautom. „Patałachy. Tylko selfie wam w głowach i lans. Skruchy trochę byście pokazali, przeprosili! Bo jest za co", napisał jeden z nich pod fotografią. Co na to piłkarz?

Grosicki odpowiedział publikując ikonkę wyprostowanego środkowego palca, czyli gestu, który powszechnie przyjęty jest jako obraźliwy. Piłkarz nie wytrzymał także innych przytyków i pod jednym z nich zamieścił dłuższą wypowiedź. „Mózgu, myślisz, że ja nie przeżyłem porażki? Co ty wiesz o porażce? Żegnam”, czytamy na Instagramie.

Choć mundial zakończył się dla Polaków już dwa tygodnie temu, jak widać emocje dla wielu jeszcze nie opadły. Czy porażka w Rosji będzie ciągnęła się za polskimi piłkarzami jeszcze długo?  

Kamil Grosicki z przyjaciółmi na Ibizie

Kamil Grosicki z przyjaciółmi na Ibizie
Fot. Instagram

Kamil Grosicki nie popisał się na mundialu

Kamil Grosicki
Fot. EastNews

 

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!