Kamil Grosicki
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

„Co ty wiesz o porażce?”: Kamil Grosicki nie wytrzymał i zwyzywał fana!

Padły ostre słowa...

Rafał Kowalski 9 lipca 2018 19:58
Kamil Grosicki
Fot. East News

Nie wszyscy fani polskich piłkarzy uważają, że naszym sportowcom należy się odpoczynek po mundialu. Wielu z nich nie może znieść goryczy porażki i pisze w sieci nieprzychylne komentarze na temat członków polskiej kadry. Kilkanaście godzin temu, ofiarą wyzwisk stał się Kamil Grosicki. Ale piłkarz nie pozostał dłużny.

Kamil Grosicki obraził fana? Piłkarz wdał się w pyskówkę

Pomocnik naszej drużyny pochwalił się na Instagramie zdjęciem z kolacji z przyjaciółmi, wśród których znaleźli się między innymi Tomasz Hajto czy Sławomir Peszko. Cała paczka znajomych wypoczywa aktualnie na Ibizie. To nie spodobało się jednak kilku internautom. „Patałachy. Tylko selfie wam w głowach i lans. Skruchy trochę byście pokazali, przeprosili! Bo jest za co", napisał jeden z nich pod fotografią. Co na to piłkarz?

Grosicki odpowiedział publikując ikonkę wyprostowanego środkowego palca, czyli gestu, który powszechnie przyjęty jest jako obraźliwy. Piłkarz nie wytrzymał także innych przytyków i pod jednym z nich zamieścił dłuższą wypowiedź. „Mózgu, myślisz, że ja nie przeżyłem porażki? Co ty wiesz o porażce? Żegnam”, czytamy na Instagramie.

Choć mundial zakończył się dla Polaków już dwa tygodnie temu, jak widać emocje dla wielu jeszcze nie opadły. Czy porażka w Rosji będzie ciągnęła się za polskimi piłkarzami jeszcze długo?  

Kamil Grosicki z przyjaciółmi na Ibizie

Kamil Grosicki z przyjaciółmi na Ibizie
Fot. Instagram

Kamil Grosicki nie popisał się na mundialu

Kamil Grosicki
Fot. EastNews

 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.