Kamil Grosicki
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

„Co ty wiesz o porażce?”: Kamil Grosicki nie wytrzymał i zwyzywał fana!

Padły ostre słowa...

Rafał Kowalski 9 lipca 2018 19:58
Kamil Grosicki
Fot. East News

Nie wszyscy fani polskich piłkarzy uważają, że naszym sportowcom należy się odpoczynek po mundialu. Wielu z nich nie może znieść goryczy porażki i pisze w sieci nieprzychylne komentarze na temat członków polskiej kadry. Kilkanaście godzin temu, ofiarą wyzwisk stał się Kamil Grosicki. Ale piłkarz nie pozostał dłużny.

Kamil Grosicki obraził fana? Piłkarz wdał się w pyskówkę

Pomocnik naszej drużyny pochwalił się na Instagramie zdjęciem z kolacji z przyjaciółmi, wśród których znaleźli się między innymi Tomasz Hajto czy Sławomir Peszko. Cała paczka znajomych wypoczywa aktualnie na Ibizie. To nie spodobało się jednak kilku internautom. „Patałachy. Tylko selfie wam w głowach i lans. Skruchy trochę byście pokazali, przeprosili! Bo jest za co", napisał jeden z nich pod fotografią. Co na to piłkarz?

Grosicki odpowiedział publikując ikonkę wyprostowanego środkowego palca, czyli gestu, który powszechnie przyjęty jest jako obraźliwy. Piłkarz nie wytrzymał także innych przytyków i pod jednym z nich zamieścił dłuższą wypowiedź. „Mózgu, myślisz, że ja nie przeżyłem porażki? Co ty wiesz o porażce? Żegnam”, czytamy na Instagramie.

Choć mundial zakończył się dla Polaków już dwa tygodnie temu, jak widać emocje dla wielu jeszcze nie opadły. Czy porażka w Rosji będzie ciągnęła się za polskimi piłkarzami jeszcze długo?  

Kamil Grosicki z przyjaciółmi na Ibizie

Kamil Grosicki z przyjaciółmi na Ibizie
Fot. Instagram

Kamil Grosicki nie popisał się na mundialu

Kamil Grosicki
Fot. EastNews

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…