Justyna Żyła na okładce Playboya
Fot. Playboy/materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła: „Wybaczyłam mu zdradę, ale nie zapomniałam

„Wszystko zmierza w dobrym kierunku”

Gabriela Czernecka 14 maja 2018 13:45
Justyna Żyła na okładce Playboya
Fot. Playboy/materiały prasowe

O sesji zdjęciowej Justyny Żyły dla Playboya od kilku dni mówią wszyscy. Po ujawnieniu skandalu z udziałem polskiego skoczka, żona Piotra Żyły pojawiła się nago na okładce znanego magazynu. Dlaczego zdecydowała się na taką sesję zdjęciową i jak odpiera ataki hejterów? 

Naga Justyna Żyła w Playboyu

Od kilku miesięcy małżeński kryzys Żyłów toczy się na łamach mediów w całej Polsce. Żona popularnego skoczka w lutym tego roku, zdecydowała się opisać zdradę męża w mediach społecznościowych. Do jej wpisu chwilę później odniósł się sam zainteresowany, Piotr Żyła. Od tamtej pory małżonkowie porozumiewają się między sobą, publikując w sieci oświadczenia. Obecnie para pozostaje w separacji, a rozwód wydaje się być jedynie kwestią czasu....

By przypomnieć światu o krzywdzie, jaka ją spotkała i aby podbudować swoją samoocenę, Justyna Żyła zgodziła się na kontrowersyjną sesję. Małżonka Piotra Żyły pojawiła się na łamach Playboya w półnagiej sesji zdjęciowej. „Góralu, czy ci nie żal”? - brzmi hasło z okładki pisma. Jedni są zachwyceni sesją Justyny i popierają jej decyzję, inni trochę mniej.

Spora grupa krytyków sięga po ostre argumenty: „robi krzywdę dzieciom”, „upokarza samą siebie”, „co powie, gdy dzieci dorosną?”- czytamy. Dlaczego Justyna Żyła zdecydowała się na tak odważny krok? W rozmowie z party.pl kobieta postanowiła odpowiedzieć na zarzuty internautów: „Zawsze znajdą się tacy, co będą komentować moją decyzję albo mówić, że matce nie wypada się rozbierać przed obiektywem. Dla mnie to jest piękna pamiątka i prezent na trzydzieste urodziny”, powiedziała.

 Justyna Żyła w Playboyu: „Jestem bardzo dumna z efektów”

Justyna Żyła jest dumna z efektów sesji i nie kryje zadowolenia: „Fotograf bardzo zadbał, żebym nie czuła się ani przez chwilę skrępowana. Jestem bardzo dumna z efektów, od rana odbieram też gratulacje od znajomych”, mówi. Justyna Żyła zdecydowała się na okładkę, ponieważ szuka siebie na nowo. Ta sesja dodała jej pewności siebie. Co prawda, z Piotrem nie rozmawiała jeszcze o jej efektach, ale zdradziła, jak teraz wyglądają ich relacje.

Wybaczyłam mu zdradę, ale nie zapomniałam

Obecnie para jest w separacji, ale ona sama o rozwodzie jeszcze nie myśli, wciąż ma nadzieję, że wszystko jakoś się ułoży. „Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Wybaczyłam mu zdradę, ale nie zapomniałam. Można powiedzieć, że dziś nasze relacje są poprawne”, mówi w rozmowie z Super Expressem i dodaje: „Musimy na spokojnie porozmawiać i znaleźć rozwiązanie tej sytuacji”.

Justyna Żyła wciąż próbuje ratować swoje małżeństwo. Po emocjonalnych wpisach nie ma śladu, zastąpiły je fotografie potraw przygotowanych przez żonę skoczka. Ona sama o małżonku mówi niewiele i wciąż trzyma się wersji, że życie rodzinne jest najważniejsze: „Piotr widuje się z dziećmi, ostatnio był w domu”, mówi, po czym dodaje: „Mam nadzieję, że wszystko ułoży się tak, żeby dzieci jak najmniej na tym ucierpiały”. 

Justyna Żyła na okładce Playboya
Fot. Playboy/materiały prasowe

Piotr Żyła, Justyna Żyła
Fot. Instagram/@justynazyla

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…