Z ŻYCIA GWIAZD

To się nazywa miłość! Tak czuli przed kamerami jeszcze nie byli...

Zobacz, jak się kochają Julia Wieniawa i Baron

Olga Figaszewska 27 maja 2019 10:19

Nie ukrywają się już ze swoją miłością! Julia Wieniawa i Baron tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu! Zakochani chętnie publikują w sieci wspólne zdjęcia z wakacji, a niedawno po raz kolejny pojawili się razem na oficjalnej imprezie.  

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa miała okazję sprawdzić się po raz pierwszy w roki prowadzącej Polsat SuperHit Festiwal 2019. Wokalistka mogła liczyć na wsparcie ukochanego. Baron towarzyszył jej za kulisami. Para po raz pierwszy pojawiła się razem na ściance. Zakochani nie szczędzili sobie czułości. Trzymali się za ręce i wymieniali uśmiechami. 

Zobaczcie, jak się prezentowali!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.