O TYM SIĘ MÓWI

Wieniawa, Sarsa, Sykut-Jeżyna... Plejada gwiazd podczas 2. dnia Polsat SuperHit Festiwalu!

Jedna z pań przebierała się aż 4 razy...

Rafał Kowalski 26 maja 2019 10:50

Sopocki Polsat SuperHit Festiwal 2019 był wczoraj na swoim półmetku. Drugi dzień zabawy w Operze Leśnej stanął pod znakiem największych radiowych hitów oraz jednego jubileuszu. Równie duże emocje wzbudziły jednak też stylizacje gwiazd, bo nasi artyści postarali się, by nie odrywać od nich wzroku. Największe zainteresowanie budziła Julia Wieniawa, która sprawdzała się dobrze w roli prowadzącej. Aktorka przebierała się aż 4 razy. Jak wypadli inni?

Stylizacje z 2. dnia Polsat Superhit Festiwal 2019

Festiwalowa sobota rozpoczęła się już rano, kiedy ruszyło studio Polsatu położone na plaży. Tam Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przepytywali artystów, którzy kilka godzin później zaprezentowali się przed milionami widzów. W Operze Leśnej zaśpiewali Ci, których hity radia grają najchętniej: Ania Dąbrowska, Lanberry, Grzegorz Hyży, Margaret, Marta Gałuszewska, Michał Szczygieł, Sarsa, Sławomir i inni. Na koniec temperaturę podgrzali dodatkowo Zenek Martyniuk i Mrozu. Ten ostatni świętował swoje 10-lecie występowania na scenie.

Po muzycznym wieczorze, już na spokojnie, zobaczcie jeszcze raz najlepsze stylizacje gwiazd z drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.