Jolanta Kwaśniewska, VIVA! 25/2012
Fot. Robert Wolański
Z ŻYCIA GWIAZD

Jolanta Kwaśniewska na wyborach. Była pierwsza dama wyglądała zjawiskowo!

Udowadnia, że jest ikoną stylu!

Ksenia Krasko 29 czerwca 2020 12:05
Jolanta Kwaśniewska, VIVA! 25/2012
Fot. Robert Wolański

Zgodnie z wynikami sondażu, przeprowadzonego ostatnio przez IBRiS dla portalu o2.pl, to Jolantę Kwaśniewską wybrano najlepszą pierwszą damą. Nie tylko była wsparciem dla męża, Aleksandra Kwaśniewskiego, ale sama była wyjątkowo aktywna i angażowała się w wiele ważnych spraw. Poza działalnością związaną ze „stanowiskiem”, Jolanta Kwaśniewska uważana jest również za najbardziej stylową pierwszą damę. Najnowsze zdjęcia są tego dowodem!

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy na wyborach 2020 zdjęcia

Jolanta Kwaśniewska od lat uważana jest za uosobienie elegancji, ale ostatnio wyznała, że styl pierwszej damy nie do końca jej pasował. „Ubierałam się wbrew sobie, ponieważ tak naprawdę te kostiumiki, sukienusie takie, to nie jest to, co kocham. Ja dobrze się czuję w sportowej elegancji, ja lubię z takim zadziorem się bardziej ubrać, i czasem tak się ubieram”, mówiła w programie Siła kobiet.

„Protestuję ciągle przeciwko temu, żeby kobiety w pewnym wieku nie miały możliwości ubierania się w sposób taki bardzo modny, ponieważ spotykam takie kobiety na całym świecie i naprawdę mamy prawo do tego, żeby dokładnie tak się ubierać, jak nam w duszy gra”, dodała.

Wygląda na to, że była pierwsza dama teraz spełnia się w kwestii mody. Wraz z mężem wzięła udział w niedzielnych wyborach prezydenckich. Stylowa para przyciągnęła uwagę fotografów – i nic dziwnego, ponieważ były prezydent zmienił ostatnio wizerunek, oddając się w ręce profesjonalistów z salonu Adama Nergala Darskiego, i wygląda świetnie.

Jednak to Jolanta Kwaśniewska zrobiła większe wrażenie. Jak zawsze elegancka, wybrała fantastyczny letni zestaw – koszulę w kwiaty i czarne cygaretki. Modne dodatki, czyli szpilki i mała torebka w kolorze pomarańczowym, a także duże kolczyki i dopasowane okulary perfekcyjnie dopełniły jej stylizację.

Zobaczcie zdjęcia! Czy Jolanta Kwaśniewska rzeczywiście jest najbardziej stylową pierwszą damą? 

Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski
Fot. Jan Bielecki/East News

Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski
Fot. Jan Bielecki/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.