Tym razem został nim John Legend

Sabina Zięba 13 listopada 2019 11:00

Już od 34 lat magazyn People wybiera najseksowniejszego mężczyznę świata. W tym gronie znaleźli się już m. in. Mel Gibson, Tom Cruise, Patrick Swayze, Brad Pitt, Harrison Ford, Jude Law, Adam Levine, Matthew McConaughey, Ryan Reynolds, Johnny Depp, Hugh Jackman czy Ryan Reynolds. Teraz dołączył do nich John Legend.

Kim jest John Legend?

John Legend to wybitny 41-letni muzyk, który zadebiutował w 2004 roku płytą Get Lifted. Pracował nad nią m. in. z Janet Jackson, Kanye Westem oraz Black Eyed Peas. Dwa lata później ukazała się jego druga płyta, Once Again, a w 2008 roku Evolver. Czwarta, Love in the Future, miała premierę w 2013 roku. W grudniu 2016 roku na rynku pojawił się natomiast krążek Darkness and Light.

Gwiazdor w 2015 roku zdobył Oscara za piosenkę Glory do filmu Selma, a także wystąpił w nagradzanej produkcji La La Land. Od lutego tego roku jest trenerem w 16. edycji amerykańskiego programu The Voice. 

O wyborze na najseksowniejszego mężczyznę mówi: „Byłem podekscytowany, ale jednocześnie trochę się przestraszyłem, ponieważ czuję dużą presję. Wszyscy będą mnie rozbierać, żeby zobaczyć, czy  jestem na tyle seksowny, by utrzymać ten tytuł”.

Co ciekawe, ta informacja wzbudziła większy entuzjazm w jego żonie, Chrissy Teigen. Na Instagramie napisała: „Spełniłam swoje marzenie i zaliczyłam najseksowniejszego żyjącego mężczyznę. Co za honor! Nie mogę się doczekać, aż ludzie zaczną narzekać, że to John wygrał ten tytuł”.

A Wy uważacie, że wokalista na niego zasługuje?  

1/7
John Legend najseksowniejszym mężczyzną świata według People 2019
Copyright @Instagram @people
1/7

Okładka „People” z najseksowniejszym mężczyzną 2019 roku.

2/7
John Legend najseksowniejszym mężczyzną świata według People 2019
Copyright @Instagram @people
2/7

Okładka „People” z najseksowniejszym mężczyzną 2019 roku.

3/7
Copyright @East News
3/7

John Legend na gali Billboard Music Awards.

4/7
Copyright @East News
4/7

Z żoną, Chrissy Teigens na Grammy w 2018 roku.

5/7
Copyright @@johnlegend
5/7

John Legend

6/7
John Legend, Oscary 2015
Copyright @Getty Images
6/7

Podczas rozdania Oscarów w 2015 roku.

7/7
John Legend, BET Awards 2019
Copyright @Getty Images
7/7

Na tegorocznej gali BET Awards.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.