katarzyna Kolenda-Zaleska
Fot. MARCIN BANASZKIEWICZ / FotoNews / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Choroba pokrzyżowała Katarzynie Kolendzie-Zaleskiej ważne plany: „To nieśmieszny żart albo kara”

Dziennikarka opublikowała post

Rafał Kowalski 26 marca 2022 16:38
katarzyna Kolenda-Zaleska
Fot. MARCIN BANASZKIEWICZ / FotoNews / Forum

Po miesiącu wojny w Ukrainie do Polski przyleciał prezydent Stanów Zjednoczonych. Wizyta Joe Bidena budzi wielkie emocje na całym świecie, bo jej znaczenie jest jeszcze większe, niż zazwyczaj. Dziś oczy całego politycznego świata są w dużej części skierowane na Warszawę. Niestety wśród relacjonujących tę ważną podróż zabrakło Katarzyny Kolendy Zaleskiej.

Katarzyna Kolenda-Zaleska o rozczarowaniu koronawirusem

Wczoraj na Instagramie dziennikarki TVN pojawił się wpis, który zasmucił samą autorkę. Niestety, ale przez pozytywny wynik testu na koronawirusa, reporterka nie mogła podjąć się wymarzonego zawodowego wyzwania i relacjonować dla widzów przebiegu wizyty Joe Bidena w Polsce.

„Po dwóch latach pandemii, dzień przed przylotem prezydenta USA do Polski zachorować na covid to jakiś nieśmieszny żart. Albo kara. A ponoć pandemia się skończyła, maseczki nie obowiązują. Wizyta Joe Bidena w Polsce to będzie jedno z najważniejszych wydarzeń współczesnej historii. Z perspektywy kanapy zamiast na miejscu”, napisała zmartwiona dziennikarka i zapewniła, że będzie oglądać efekty prac kolegów z TVN24 i Faktów TVN.

Mamy nadzieję, że ulubienica widzów przejdzie wirusa łagodnie i wkrótce wróci do pracy. Kolejne zawodowe marzenia do spełnienia są kwestią czasu.

Sprawdź też: Randka w ciemno ze szczęśliwym zakończeniem. Oto historia miłości Joego i Jill Bidenów!

Katarzyna Kolenda-Zaleska ma covid
Fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Kolenda-Zaleska ma covid
Fot. Piotr Matusewicz/East News

Wizyta Joe Bidena w Polsce – plan dnia drugiego

Chwilę przed 12:00 z Hotelu Marriott w Warszawie Joe Biden wyruszył na rozmowę z Andrzej Dudą. Szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej Jakub Kumoch mówił dziennikarzom, że rozmowy te finalizują kilkumiesięczny okres konsultacji na temat Ukrainy.

Chwilę później wraz z Mateuszem Morawieckim i Rafałem Trzaskowskim prezydent Ameryki odwiedził Stadion Narodowy, gdzie patrzył, jak organizowana jest pomoc dla imigrantów z Ukrainy.

O siedemnastej Joe Biden wygłosił w Warszawie przemówienie na dziedzińcu Zamku Królewskiego. Jego treść będzie prezentowana dziś w wieczornych wiadomościach w wielu krajach świata. Pod wieczór – z lotniska Okęcie - zaplanowany jest wylot prezydenta USA. 

CZYTAJ TEŻ: Joe Biden siedem lat temu stracił syna. Beau Biden przegrał walkę z rakiem. „To on powinien zostać prezydentem”

Andrzej Duda, Joe Biden w Warszawie, 26.03.2022

Andrzej DUDA, Joe BIDEN w Warszawie
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Katarzyna Kolenda-Zaleska
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.