Joanna Samojłowicz
Fot. Tomek Pisinski / Studio69 / Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Samojłowicz 25 lat temu zachwycała w „Kilerze", jednak z czasem zniknęła. Jak dzisiaj wygląda jej życie?

Czy dalej rozwija swoją karierę?

Karol Sowa 31 października 2022 15:56
Joanna Samojłowicz
Fot. Tomek Pisinski / Studio69 / Forum

Joanna Samojłowicz 25 lat temu wystąpiła w filmie pod tytułem „Kiler”. Produkcja, w której zagrali między innymi: Cezary Pazura, Janusz Rewiński, Katarzyna Figura, Małgorzata Kożuchowska czy Jerzy Stuhr otworzyła młodej modelce drzwi do kariery. Scenę w jacuzzi z udziałem Joanny Samojłowicz do dzisiaj wspomina wiele osób. Czy udało jej się wykorzystać szansę? Okazuje się, że jej kariera aktorska nie trwała długo... Dziś ma 47 lat i przeszła znaczącą metamorfozę.

Kim jest Joanna Samojłowicz? Początki kariery

Urodziła się w 1975 roku. Jej matką jest znana aktorka Magdalena Celówna-Janikowska, natomiast jej ociec – Maciej Janikowski od lat 60. trenuje konie w Służewcu. To właśnie tam wychowała się Joanna, która już od dziecka chciała zostać modelką. Gdy miała 20 lat znalazła miłość, która miała trwać wiecznie. Jej wybrankiem został Jacek Samojłowicz, którego poślubiła w 1995 roku. To uczucie nie przetrwało próby czasu. Ich związek zakończył się w 2003 roku. Owocami ich miłości jest dwójka dzieci: 23-letni Dawid i 21-letnia Natalia.  

Joanna Samojłowicz przed laty zagrała w filmie pod tytułem „Kiler”. Pojawiła się ona tam w słynnej już scenie w jacuzzi. Modelkę mogliśmy oglądać u boku „Siary”, czyli mafijnego bossa (w tej roli Janusz Rewiński). Jak wyglądały początki jej kariery? Wiemy, że próbowała swoich sił jako modelka w Stanach Zjednoczonych. Z czasem jako jedna z pierwszych Polek pojawiła się w amerykańskim magazynie „Playboy”. Później zagrała epizod w filmie „Top Dog” z popularnym wtedy Chuckiem Norrisem.

CZYTAJ TEŻ: Marcin Dorociński jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. Co jeszcze wiemy o jego życiu prywatnym?

Joanna Samojłowicz, 24.04.1998 rok

Joanna Samojłowicz
Fot. Studio69 / Studio69 / Forum

Joanna Samojłowicz, 01.12.2000 rok, Bal Fundacji Polsat

Joanna Samojłowicz
Fot. Studio69 / Studio69 / Forum

Jak dzisiaj wygląda życie Joanny Samojłowicz? 

Udział w „Kilerze” przyniósł Joannie Samojłowicz wielką sławę i popularność. Gwiazda kultowej produkcji zaczęła dostawać coraz więcej propozycji. W 1999 roku mogliśmy ją oglądać w kolejnej części filmu „Kiler”. Co ciekawe, w 2000 roku ulubienica widzów prowadziła show dla dorosłych „Różowa Landrynka”, który był emitowany na Polsacie. Z czasem jednak zniknęła... 

Jak dzisiaj wygląda jej życie? Prowadzi firmę, która związana jest z branżą beauty-wellness. „Dawać dobrą energię i inspiracje innym ludziom to najpiękniejsze uczucie", czytamy na jej Instagramie.  

Joannie Samojłowicz życzymy wszystkiego co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski są razem ponad 26 lat! Oto historia ich miłości

Joanna Samojłowicz, 2000 rok

Joanna Samojłowicz
Fot. Maciej Czajkowski / Studio69 / Forum

Joanna Samojłowicz, 2000 rok

Joanna Samojłowicz
Fot. Marcin Michalski / Studio69 / Forum

Joanna Samojłowicz, 2000 rok

Joanna Samojłowicz
Fot. Maciej Czajkowski / Studio69 / Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.