Joanna Opozda, Vincent Królikowski, 22.02.2022 rok
Fot. Instagram @joanna.opozda
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Opozda pokazała nowe zdjęcie z synem Vincentem. Przygnębienie aktorki rozrywa serce

To pierwsza fotografia po wyjściu gwiazdy ze szpitala

Damian Brillowski 5 marca 2022 19:55
Joanna Opozda, Vincent Królikowski, 22.02.2022 rok
Fot. Instagram @joanna.opozda

Joanna Opozda opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie z synem Vincentem. Niestety z twarzy aktorki emanuje ogromny smutek. Podpis pod fotografią również nie napawa optymizmem: „Z którego peronu odjeżdża pociąg do lepszego świata?”, zastanawia się aktorka. Fani natychmiast pospieszyli gwieździe ze słowami wsparcia. 

Smutny czas w życiu Joanny Opozdy

Joanna Opozda nie ma obecnie najlepszej passy. W sierpniu zeszłego roku wyszła za mąż za Antoniego Królikowskiego. Po kilku tygodniach okazało się, że jest w ciąży. Większość część błogosławionego stanu ze względu na problemy ze zdrowiem, spędziła w łóżku. Negatywnie na jej samopoczuciu odbił się również konflikt z ojcem Dariuszem, który m.in. strzelał do jej męża i siostry. 

Gdy Joanna Opozda 22 lutego 2022 roku urodziła chłopca, wszyscy myśleli, że okrutny czas ma już za sobą. Wtem do mediów przedostała się informacja o rzekomej zdradzie jej małżonka. Według informatora portalu „Pudelek”, Antoni Królikowski nawiązał romans z „młodą i ambitną prawniczką o imieniu Izabela”, która miała być sąsiadką Joanny. Gwiazdor próbował ukryć to przed żoną, jednak ta miała się o wszystkim dowiedzieć.

„Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył”, można było przeczytać w serwisie „Pudelek”.

Czytaj także: Antoni Królikowski w szczerym wywiadzie opowiedział o synu i odniósł się do plotek o rozstaniu z żoną

Antoni Królikowski, Joanna Opozda, Gali Marki Roku w hotelu Hilton, Warszawa, 15.12.2021 rok
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Antoni Królikowski, Joanna Opozda, Gali Marki Roku w hotelu Hilton, Warszawa, 15.12.2021 rok

Joanna Opozda pokazała zdjęcie z synem Vincentem 

Joanna Opozda od czasu narodzin dziecka jest bardzo mało aktywna w mediach społecznościowych. Głośna afera z udziałem jej męża, nie ułatwia kontaktu z fanami. Jedyne zdjęcie, które opublikowała z synkiem, pochodziło z 22 lutego, kiedy to Vincent pojawił się na świecie. Od tamtej pory nie wstawiła żadnej fotografii. Aż do teraz. 

Dziś na na Instagramie aktorki pojawiło się nowe zdjęcie z dzieckiem. Niestety, mina Joanny nie napawa optymizmem. Gwiazda spogląda na swojego pierworodnego z ogromnym smutkiem. Dodatkowo podpis pod zdjęciem wskazuje na to, że przechodzi ona obecnie bardzo trudny czas. Jednocześnie marzy jej się ucieczka do lepszego świata. 

„Przepraszam pana, z którego peronu odjeżdża pociąg do lepszego świata? Lepszego świata nie ma. Ty bądź lepszy, a zmienisz świat”, napisała pod wspólną fotografią z synem Joanna Opozda.

Internauci widząc przygnębienie aktorki pospieszyli ze słowami otuchy. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo wyrazów wsparcia dla mamy i nowo narodzonego dziecka. 

„Będzie dobrze”, „Jesteś bardzo silną kobietą, pamiętaj o tym”, „Jeśli chodzi o sytuację na świecie, to bądźmy dobrej myśli! (...) Pierwsze tygodnie macierzyństwa to duży rollercoaster, wichura emocji! Będzie dobrze”, „Asiu, strasznie mi ciebie szkoda. (...) Trzymaj się ciepło”, „Boże, jaka jesteś smutna. To powinien być najpiękniejszy czas i nawet nie wiesz, jak bardzo chciałabym cię po prostu przytulić i pomóc w czymś codziennym czy czymkolwiek, co potrzebujesz”, pisali internauci. 

Głos zabrała również projektantka mody Ewa Minge. Jak się okazuje kobieta ma za sobą podobne doświadczenia, dlatego poradziła młodej mamie, aby się nie poddawała. 

„Asia każdy w życiu może się pomylić, ale jeżeli rodzi się z tego życie, to trzeba o nie walczyć, błąd pozorny i błahy okaże się za jakiś [czas] a wartość po nim nieoceniona. Wiem co pisze, będzie trudno, smutno, ale sens już nigdy nie zginie. Doświadczyłam”, napisała Ewa Minge. 

Dzień wcześniej zdjęcie z synem Vincentem opublikował na swoim Instagramie Antoni Królikowski. „Powstało nowe życie. Rola ojca to będzie najtrudniejsze wyzwanie w moim życiu, trzymajcie kciuki żeby młody zawsze żył na świecie pełnym miłości i pokoju”, podpisał fotografię dumny ojciec. W tym przypadku komentarze internautów były mało pochlebne.

Bardzo mocno trzymamy kciuki za Joannę Opozdę i małego Vincenta. Życzymy im dużo zdrowia i spokoju.  

Czytaj także: Antek Królikowski wystąpił z Joanną Opozdą w nowym show TVN. Czy dziś tego żałuje?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…