Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa
Z ŻYCIA GWIAZD

„To wyjątkowy dzień dla naszego Aniołka”. Joanna Krupa ochrzciła córkę!

Zobaczcie zdjęcia!

Redakcja VIVA! 24 lutego 2020 09:55
Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa

Joanna Krupa i jej mąż, Douglas Nunes, w zeszłym roku powitali na świecie córeczkę. Asha-Leigh całkowicie zmieniła życie modelki, która poświęca jej cały swój czas. Jurorka Top Model nie zapomina jednak o swoich wielbicielach i dzieli się z nimi radosnymi chwilami, także tymi rodzinnymi. Najnowsze zdjęcia, opublikowane przez Joannę Krupę na jej Instagramie, po raz kolejny rozczuliły fanów!

Chrzest córki Joanny Krupy - zdjęcia

Joanna Krupa pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami i często publikuje urocze fotografie z małą córeczką. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a szczęśliwa mama nie ukrywa swojej dumy.

Modelka podzieliła się kolejnymi rodzinnymi ujęciami. Okazuje się, że malutka Asha-Leigh właśnie została ochrzczona! Jak wynika z przepięknych zdjęć, rodzicami chrzestnymi zostali Marta Andretti – siostra Joanny Krupy – i jej mąż Marco.

„To wyjątkowy dzień dla naszego Aniołka”, napisała jurorka Top Model. „To wyjątkowy dzień dla tej małej księżniczki. Czuję się zaszczycona, że jestem Twoją matką chrzestną”, dodała Marta Andretti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our Angel’s special day🙏🏻 with her God Parents @martaandretti and @marcoandretti #baptism

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Special Day for this little princess . I feel Honored to be your GodMother 😍❤️ #niece

Post udostępniony przez Marta Andretti (@martaandretti)

„Brawo dla Ciebie, Asiu”, „Wszystkiego dobrego dla ślicznej córeczki i całej rodzinki”, „Uwielbiam na was patrzeć, jesteście tacy szczęśliwi”, „Piękna rodzinka” – na profilu modelki nie brakuje ciepłych słów i komplementów.

My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy wszystkiego dobrego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.