Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa w ogniu krytyki! Tym razem poszło o sposób karmienia córki

„To urocze, ale niehigieniczne”

Gabriela Czernecka 5 maja 2020 12:54
Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe

Córeczka Joanny Krupy skończyła sześć miesięcy! Asha-Leigh często gości na Instagramie swojej mamy. Widzieliśmy, jak razem czytają książkę, bawią się ze zwierzętami czy chodzą na wspólne spacery. Tym razem modelka pokazała, jak wygląda karmienie córeczki. Na pozór radosne nagranie wzbudziło ogromną falę krytycznych komentarzy. Internauci zarzucili Joannie Krupie, że karmi córkę w niehigieniczny sposób! Poznajcie szczegóły. 

Joanna Krupa karmi córkę - krytyka internautów

Na swoim Instagramie Joanna Krupa pokazała, jak karmi córkę. Dziś Asha-Leigh ma sześć miesięcy i nie ma wątpliwości, że jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Modelka wraz z mężem, Douglasem chętnie dokumentują w sieci kolejne etapy rozwoju swojej córeczki. Wielu internautów pisze wprost, że córka Joanny Krupy od małego ma okazję sprawdzać się w roli modelki. Każde zdjęcie małej Ashy cieszy się ogromną popularnością. Najnowsze nagranie dziewczynki wzbudziło jednak spore kontrowersje...

Jakiś czas temu modelka wyznała, że próbuje wprowadzać córce dietę wegetariańską, ale stara się dbać o to, by posiłki dziewczynki były różnorodne. Teraz Joanna Krupa podzieliła się z fanami uroczym nagraniem z karmienia dziewczynki: „Wszystkiego najlepszego z okazji 6 miesięcy, mój aniołku! Pierwszy posiłek okazał się sukcesem! Nie jestem pewna, kto był tym bardziej podekscytowany”, napisała, nawiązując do męża krzątającego się na drugim planie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Niestety sposób karmienia córki Joanny Krupy nie wszystkim przypadł do gustu. Internauci zarzucili modelce, że robi to w bardzo niehigieniczny sposób. O co chodzi? Ich zdaniem, powinna korzystać z innej łyżeczki, a nie podawać dziecku tę samą, z której sama przed chwilą korzystała. „To bardzo niehigieniczne, jak mama oblizuje łyżeczkę”, pisze jeden z internautów. „Absolutnie się zgadzam. Chodzi o próchnicę, małe dzieci nie mają tego typu bakterii w buzi, a w ten sposób mama przekazuje je dziecku i może zrobić wielką krzywdę”, dodaje drugi.

Komentarze oburzonych internautów wywołały  sporą dyskusję pod nagraniem modelki. Znalazło się jednak parę komentarzy, w których fani bronili Joanny, nie widząc nic złego w jej sposobie karmienia córki. Uważacie, że krytyka jaka na nią spadła była zasłużona?   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.