Z ŻYCIA GWIAZD

To już pewne! Joanna Krupa i Douglas Nunes starają się o dziecko. Jest jedno ale...

Modelka wyznała, że cały proces ją stresuje

Rafał Kowalski 11 października 2018 09:03

Choć ostatnie tygodnie pokazały, że nie wszyscy dobrze życzą Joannie Krupie i rozsiewają plotki o kryzysie w jej małżeństwie, modelka nie ogląda się na nich i skupia się na pielęgnowaniu związku. A jak wiadomo po ślubie najczęściej jest czas na dziecko! I właśnie o nie od jakiegoś czasu Asia Krupa i Douglas Nunes starają się regularnie.

Joanna Krupa jest w ciąży?

Próba zajścia w ciążę to nie jedyna aktywność, która zajmuje ostatnio gwiazdę. Modelka w wolnym czasie ogląda też kolejne mieszkania, ponieważ swoje stare sprzedała byłemu mężowi Romainowi. Tak wiele zajęć na raz powoduje, że Krupa się denerwuje. „Szukanie domu i starania o dziecko są stresujące. Chcemy mieć to za sobą, ale czujemy, że sprawy toczą się naprawdę szybko. Czasami nas to przerasta", powiedziała gwiazda TVN w rozmowie z gazetą Twoje Imperium.

Joanna Krupa ma też pewne obawy jeśli chodzi o to, jak będzie wyglądało po urodzeniu maluszka. „Nie wiem, jak moje ciało zareaguje na ciążę. Czy będę stale zmęczona, niezdolna do pracy? Kocham pracować, nawet nie umiem sobie wyobrazić sytuacji, że miesiącami siedzę w domu i nic nie robię. Oszalałabym”, wyjawiła modelka i dodała, że nawet z zaokrąglonym brzuszkiem nie zamierza przestać pracować. „Mam nadzieję, że ciąża przebiegnie łagodnie. Wiadomo - trzeba będzie troszkę zwolnić. Ale chciałabym nadal podróżować i żyć tak, jak dotychczas, tyle że z brzuchem. Niestety, nie mam wpływu na to, kiedy to się stanie”, czytamy.

Jedną z ważniejszych spraw jest też fakt, że Douglas obiecał Joannie towarzyszyć jej w trakcie zaplanowanych wyjazdów zawodowych. Jeśli chodzi o wszystkie zajęcia w Polsce, to modelka wie już, jak zorganizuje mężowi czas. „Douglas chętnie będzie przyjeżdżał do naszego kraju za każdym razem, kiedy ja będę musiała być tu na dłużej. Towarzyszył mi już ostatnio, ale jednak trochę się nudził, dlatego następnym razem inaczej to zorganizuję. Wiem, że lubi jeździć na koniach, więc pewnie znajdę mu jakieś miejsce, gdzie będzie mógł się zrelaksować podczas, gdy ja będę na planie. Wierzę, że je pokocha”, mówiła nam kilka tygodni temu Joanna Krupa.

Joasia jest jedną z gwiazd, której życzymy jak najlepiej. Wierzymy, że całe dobro, które sama przekazuje innym, wróci do niej ze zdwojoną siłą i już niedługo spełni swoje marzenie o byciu mamą. Kiedy to będzie? Nie wiadomo, ale na pewno w odpowiedniej chwili o wszystkim Was poinformujemy. Kibicujecie temu związkowi? 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.