Modelka wyznała, że cały proces ją stresuje

Rafał Kowalski 11 października 2018 09:03

Choć ostatnie tygodnie pokazały, że nie wszyscy dobrze życzą Joannie Krupie i rozsiewają plotki o kryzysie w jej małżeństwie, modelka nie ogląda się na nich i skupia się na pielęgnowaniu związku. A jak wiadomo po ślubie najczęściej jest czas na dziecko! I właśnie o nie od jakiegoś czasu Asia Krupa i Douglas Nunes starają się regularnie.

Joanna Krupa jest w ciąży?

Próba zajścia w ciążę to nie jedyna aktywność, która zajmuje ostatnio gwiazdę. Modelka w wolnym czasie ogląda też kolejne mieszkania, ponieważ swoje stare sprzedała byłemu mężowi Romainowi. Tak wiele zajęć na raz powoduje, że Krupa się denerwuje. „Szukanie domu i starania o dziecko są stresujące. Chcemy mieć to za sobą, ale czujemy, że sprawy toczą się naprawdę szybko. Czasami nas to przerasta", powiedziała gwiazda TVN w rozmowie z gazetą Twoje Imperium.

Joanna Krupa ma też pewne obawy jeśli chodzi o to, jak będzie wyglądało po urodzeniu maluszka. „Nie wiem, jak moje ciało zareaguje na ciążę. Czy będę stale zmęczona, niezdolna do pracy? Kocham pracować, nawet nie umiem sobie wyobrazić sytuacji, że miesiącami siedzę w domu i nic nie robię. Oszalałabym”, wyjawiła modelka i dodała, że nawet z zaokrąglonym brzuszkiem nie zamierza przestać pracować. „Mam nadzieję, że ciąża przebiegnie łagodnie. Wiadomo - trzeba będzie troszkę zwolnić. Ale chciałabym nadal podróżować i żyć tak, jak dotychczas, tyle że z brzuchem. Niestety, nie mam wpływu na to, kiedy to się stanie”, czytamy.

Jedną z ważniejszych spraw jest też fakt, że Douglas obiecał Joannie towarzyszyć jej w trakcie zaplanowanych wyjazdów zawodowych. Jeśli chodzi o wszystkie zajęcia w Polsce, to modelka wie już, jak zorganizuje mężowi czas. „Douglas chętnie będzie przyjeżdżał do naszego kraju za każdym razem, kiedy ja będę musiała być tu na dłużej. Towarzyszył mi już ostatnio, ale jednak trochę się nudził, dlatego następnym razem inaczej to zorganizuję. Wiem, że lubi jeździć na koniach, więc pewnie znajdę mu jakieś miejsce, gdzie będzie mógł się zrelaksować podczas, gdy ja będę na planie. Wierzę, że je pokocha”, mówiła nam kilka tygodni temu Joanna Krupa.

Joasia jest jedną z gwiazd, której życzymy jak najlepiej. Wierzymy, że całe dobro, które sama przekazuje innym, wróci do niej ze zdwojoną siłą i już niedługo spełni swoje marzenie o byciu mamą. Kiedy to będzie? Nie wiadomo, ale na pewno w odpowiedniej chwili o wszystkim Was poinformujemy. Kibicujecie temu związkowi? 

1/5
Joanna Krupa ślub JAMNIK
Copyright @instagram@nunes451
1/5

Joanna Krupa z mężem starają się o dziecko!

2/5
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
2/5

Joanna Krupa z mężem starają się o dziecko!

3/5
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
3/5

Joanna Krupa z mężem starają się o dziecko!

4/5
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
4/5

Joanna Krupa z mężem starają się o dziecko!

5/5
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Copyright @Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
5/5

Joanna Krupa z mężem starają się o dziecko!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.