Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa zdradziła całą prawdę na temat kryzysu w związku!

„Na początku zawsze jest przepiękne, a potem...”

Olga Figaszewska 2 października 2018 10:55
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Niedawno stanęli na ślubnym kobiercu, a media już obiegła wieść o kryzysie w związku młodej pary. Jaka jest prawda? Joanna Krupa w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdradziła skąd biorą się takie informacje. Jak układa jej się w małżeństwie? Kiedy wraz z mężem uda się w końcu na miesiąc miodowy?

Joanna Krupa  o kryzysie w związku 

Kilka dni temu media zaczęły spekulować o kryzysie w małżeństwie Joanny Krupy i Douglasa Nunesa! Podobno mężowi gwiazdy miały przeszkadzać liczne zobowiązania zawodowe modelki, przez co wciąż się mijają. „Mąż ma ciągle pretensje do Dżoany. Dostrzegł ze smutkiem, że małżeństwo nic nie zmieniło i dla niej nadal najważniejsza jest praca”, donosił Fakt.

Jak jest naprawdę? To postanowiła sprawdzić Agnieszka Jastrzębska. Odpowiedź mogliśmy znaleźć w najnowszym wydaniu Dzień Dobry TVN.

„Nie ma kryzysu! Zawsze jest coś tam napisane. Na początku zawsze jest wszystko przepiękne, romantyczne, wiadomo… Potem przychodzi rzeczywistość. Zawsze o coś tam zawsze może iść. Nie ma więc kryzysu. Ale nie wiem, może trzeba do niego zadzwonić, może ja czegoś nie wiem?!”, żartowała Joanna Krupa.

Modelka zdradziła również, że mąż jest dla niej najważniejszy! Wkrótce mają się wybrać na zaległy miesiąc miodowy!   

„Trudno jeśli w tym czasie będę miała coś ważnego. Jedziemy”, mówiła. Joanna Krupa nie chce zbyt wiele wyjawiać, ale wiadomo, że para uda się w daleką podróż. Zakochani wahali się między dwoma kierunkami. Jednym z miejsc, do których chcieli się udać były Włochy, jednak wybór padł na zupełnie inny punkt na mapie świata. „Chcę żeby było ciepło. Tam gdzie jedziemy jest tropikalnie”, dodaje. 

Dziennikarka zadała również pytanie o to, czy para planuje powiększenie rodziny. Czy miesiąc miodowy się do tego przysłuży? „Ja mylę, że to ja go bardziej naciskam niż on! On chce bardzo. Najlepiej by jechać bez stresu i zobaczymy, czy się uda!”, zdradziła Joanna Krupa! 

Życzymy wspaniałej podróży!  

Joanna Krupa wyszła za mąż

Joanna Krupa ślub JAMNIK
Fot. instagram@nunes451
Joanna Krupa ślub JAMNIK
Fot. instagram@nunes451

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?