Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa zdradziła całą prawdę na temat kryzysu w związku!

„Na początku zawsze jest przepiękne, a potem...”

Olga Figaszewska 2 października 2018 10:55
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Niedawno stanęli na ślubnym kobiercu, a media już obiegła wieść o kryzysie w związku młodej pary. Jaka jest prawda? Joanna Krupa w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdradziła skąd biorą się takie informacje. Jak układa jej się w małżeństwie? Kiedy wraz z mężem uda się w końcu na miesiąc miodowy?

Joanna Krupa  o kryzysie w związku 

Kilka dni temu media zaczęły spekulować o kryzysie w małżeństwie Joanny Krupy i Douglasa Nunesa! Podobno mężowi gwiazdy miały przeszkadzać liczne zobowiązania zawodowe modelki, przez co wciąż się mijają. „Mąż ma ciągle pretensje do Dżoany. Dostrzegł ze smutkiem, że małżeństwo nic nie zmieniło i dla niej nadal najważniejsza jest praca”, donosił Fakt.

Jak jest naprawdę? To postanowiła sprawdzić Agnieszka Jastrzębska. Odpowiedź mogliśmy znaleźć w najnowszym wydaniu Dzień Dobry TVN.

„Nie ma kryzysu! Zawsze jest coś tam napisane. Na początku zawsze jest wszystko przepiękne, romantyczne, wiadomo… Potem przychodzi rzeczywistość. Zawsze o coś tam zawsze może iść. Nie ma więc kryzysu. Ale nie wiem, może trzeba do niego zadzwonić, może ja czegoś nie wiem?!”, żartowała Joanna Krupa.

Modelka zdradziła również, że mąż jest dla niej najważniejszy! Wkrótce mają się wybrać na zaległy miesiąc miodowy!   

„Trudno jeśli w tym czasie będę miała coś ważnego. Jedziemy”, mówiła. Joanna Krupa nie chce zbyt wiele wyjawiać, ale wiadomo, że para uda się w daleką podróż. Zakochani wahali się między dwoma kierunkami. Jednym z miejsc, do których chcieli się udać były Włochy, jednak wybór padł na zupełnie inny punkt na mapie świata. „Chcę żeby było ciepło. Tam gdzie jedziemy jest tropikalnie”, dodaje. 

Dziennikarka zadała również pytanie o to, czy para planuje powiększenie rodziny. Czy miesiąc miodowy się do tego przysłuży? „Ja mylę, że to ja go bardziej naciskam niż on! On chce bardzo. Najlepiej by jechać bez stresu i zobaczymy, czy się uda!”, zdradziła Joanna Krupa! 

Życzymy wspaniałej podróży!  

Joanna Krupa wyszła za mąż

Joanna Krupa ślub JAMNIK
Fot. instagram@nunes451
Joanna Krupa ślub JAMNIK
Fot. instagram@nunes451

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.