Joanna Krupa z córką i mężem
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa z mężem i córeczką spędzają wakacje w Polsce! Gdzie się wybrali?

Mała Asha znów skradła nasze serca!

Rafał Kowalski 12 sierpnia 2020 14:51
Joanna Krupa z córką i mężem
Fot. Instagram

Tydzień temu Joanna Krupa i Douglas Nunes obchodzili drugą rocznicę ślubu, który wzięli w Krakowie. I choć ostatni miesiąc modelka spędziła z dala od męża, bo na planie Top Model, to amerykański biznesmen  zdołał przylecieć do Polski, by obchodzić z żoną pamiątkę ich szczególnego dnia. Od czasu przylotu Douglasa do naszego kraju, on i Joanna Krupa regularnie dzielą się z fanami nowymi zdjęciami. Jedna rzecz zwróciła naszą uwagę...

Douglas Nunes na wakacjach w Polsce. Nowe zdjęcia córeczki Joanny Krupy

Joanna Krupa i mała Asha nie mogły się już doczekać przylotu Douglasa Nunesa ze Stanów Zjednoczonych. Na fimiku, który modelka opublikowała w sieci wyraźnie widać, że 8-miesięczna dziewczynka bardzo żywo i radośnie zareagowała na widok taty.

Chwilę później cała trójka rozpoczęła wakacje w Polsce. Mąż Joanny Krupy odwiedził między innymi Pałac Mała Wieś. Na jednym z opublikowanych zdjęć widzimy modelkę huśtającą się beztrosko z córeczką na rękach. Z kolei prowadząca Top Model podzieliła się fotografią z popularnej restauracji. „Nasze pierwsze wyjście z Ashą od pandemii. Wspaniałe uczucie, że choć przez chwilę nie musieliśmy mieć maski, bo siedzieliśmy na zewnątrz”, cieszyła się gwiazda w podpisie zdjęcia.  Podkreślmy, że cała rodzina odpoczywa tylko w okolicach Warszawy, ponieważ gwiazda TVN wciąż nagrywa kolejne odcinki modowego show, którego premiera już we wrześniu.

Naszą uwagę zwróciła jeszcze jedna rzecz - podobieństwo Joanny Krupy i jej córeczki. Też je widzicie? Przyjrzyjcie się rodzinnym fotografiom wykonanym po długim czasie rozłąki i dajcie znać, co sądzicie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My girls swinging in the Polish countryside.

Post udostępniony przez Douglas Nunes (@nunes451)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Welcome to Poland daddy 💗 #familytime . Przywitanie taty w Polsce.

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.