Joanna Krupa wyszła za mąż
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa podzieliła się z internautami cudownym teledyskiem ze ślubu!

Zobacz, jak wyglądał najważniejszy dzień w jej życiu!

Gabriela Czernecka 21 października 2018 09:51
Joanna Krupa wyszła za mąż

Teledysk ślubny Joanny Krupy właśnie trafił do sieci. Modelka podzieliła się nim z fanami właśnie teraz, bo jak ujawnia, dokładnie rok temu poznała swojego wówczas przyszłego męża. Joanna Krupa i Douglas Nunes poznali się w parku dla psów. Kilka tygodni później wymienili się numerami telefonów. „Jest męski. Fantastyczny. Ma ogromne serce”, mówiła nam Joanna o swojej miłości. Para stanęła na ślubnym kobiercu 4 sierpnia 2018 roku. Teraz modelka pokazała, jak wyglądała ta uroczystość od kulis. 

Teledysk ślubny Joanny Krupy

Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się w urzędzie stanu cywilnego w Los Angeles na początku lipca. Zakochanym udało się zatrzymać uroczystość w tajemnicy przed mediami. „Oboje z Douglasem chcieli mieć tę chwilę tylko dla siebie. Ale zaczęli już przygotowania do wesela w Polsce. Odbędzie się z wielką pompą!”, mówiła dziennikarzom znajoma pary.

I faktycznie tak było! Ślub kościelny Joanny Krupy odbył się w Polsce, w stolicy małopolski, 4 sierpnia 2018 roku. Modelka przysięgę małżeńską złożyła ukochanemu w otoczeniu bliskich i znajomych. Wśród gości nie zabrakło siostry Joanny - Marty, a także Dawida Wolińskiego i Joanny Jabłczyńskiej.

Przypomnijmy, że mąż Joanny Krupy jest znanym biznesmenem. „Przez wiele lat zajmował się inwestycjami w różnych biznesach. Od dwóch lat ma firmę, która drukuje komiksy i produkuje filmy animowane”, mówiła o nim w rozmowie z Romanem Praszyńskim dla VIVY!. Joanna Krupa zamieściła niedawno zdjęcie z ukochanym, które podpisała: „Dokładnie rok temu go poznałam”. 

Z tej okazji modelka podzieliła się z fanami wyjątkowym teledyskiem ślubnym. Zobaczcie sami!  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.