Z ŻYCIA GWIAZD

Ciążowe krągłości Joanny Krupy są coraz bardziej widoczne!

Zobacz zdjęcia przyszłej mamy!

Ksenia Krasko 18 czerwca 2019 08:58

W życiu Joanny Krupy naprawdę wiele się dzieje! Latem zeszłego roku wzięła ślub z ukochanym, Douglasem Nunesem, a niedawno wyznała, że spodziewa się pierwszego dziecka – dowiedzieliśmy się o tym kilka tygodni temu, w Dzień Matki. Modelka przekazała radosną nowinę fanom na swoim Instagramie, i od tego czasu obserwujemy przygotowania prowadzącej Top Model do nowej roli w jej życiu.

Nie da się ukryć, że brzuszek przyszłej mamy rośnie w szybkim tempie! Jest już bardzo widoczny, co widać na jej ostatnich zdjęciach. Pomimo udanych ciążowych stylizacji, modelka chętnie pokazuje swoją przemianę. Nie unika też wysiłku fizycznego – wciąż może pochwalić się doskonałą sylwetką. I chociaż fani zadają wiele pytań na temat tego, czy Joanna urodzi chłopca czy dziewczynkę, i jaki jest termin porodu, gwiazda nie zdradza szczegółów. Czekamy z niecierpliwością!

Zobacz zdjęcia Joanny Krupy w naszej galerii!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.