Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Joanna Krupa zdradziła termin porodu! Kiedy jej dziecko przyjdzie na świat?

Gwiazda przygotowuje się do nowej życiowej roli...

Weronika Kostyra 19 czerwca 2019 10:50
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Joanna Krupa niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Ona i jej mąż Douglas Nunes marzyli o założeniu rodziny i już za kilka miesięcy będą rodzicami. Gwiazda nie wie jeszcze, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka. Nie posiada się jednak z radości. Dumna przyszła mama dokumentuje rozwój ciąży i chętnie dzieli się z fanami wszelkimi informacjami. Właśnie poinformowała, kiedy jej dziecko przyjdzie na świat!

Kiedy Joanna Krupa urodzi?

Joanna Krupa od dawna planowała zostać mamą. Kiedy się udało, trzymała ciążę w sekrecie. „Długo trzymałam tę tajemnicę. To jest niesamowite, że taki cud się wydarzył. Zawsze chciałam być matką tylko nie byłam gotowa. Zawsze czułam w środku, że będę nią później. To przyjemne uczucie i już nie mogę się doczekać”, zdradziła Joanna Krupa w Dzień Matki w Dzień dobry TVN.

Od tamtej pory brzuszek przyszłej mamy rośnie w szybkim tempie! Jest już bardzo widoczny, co widać na jej ostatnich zdjęciach. Teraz pozostaje jej jedynie cierpliwie czekać na przyjście upragnionego dziecka na świat. Podekscytowana modelka właśnie poinformowała, że obecnie jest w 20 tygodniu ciąży. To oznacza, że przybliżony termin jej porodu wypada na drugą połowę października lub początek listopada! Nadal nie zdradziła jednak płci dziecka. Czekamy na dalsze radosne nowiny! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Who needs maternity clothes @aggi_pl #20weeks🤰🏼

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Everything is getting bigger 🤰🏼😱 #19weeks

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?