Jenna Dewan, Steve Kazee
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Szybko odnalazła szczęście po rozstaniu z mężem. Jenna Dewan jest w ciąży!

Aktorka ma nowego partnera, a ich rodzina niebawem się powiększy!

Gabriela Czernecka 25 września 2019 11:15
Jenna Dewan, Steve Kazee
Fot. Instagram

Jenna Dewan jest w ciąży! Aktorka i tancerka ponad rok temu rozstała się z mężem Channingiem Tatumem. Od kilku miesięcy spotykała się z aktorem i muzykiem, Stevem Kazee. Para ogłosiła właśnie, że spodziewa się dziecka! Tym samym Jenna Dewan zostanie mamą po raz drugi - ma sześcioletnią córkę Everly. Dla Steve'a to będzie pierwsze dziecko. Poznajcie szczegóły.

Jenna Dewan w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka

Rozstanie Jenny Dewan z Channingiem Tatumem było dla fanów pary nie lada zaskoczeniem. Małżeństwo uchodziło za jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych par w Hollywood. Para poznała się w 2006 roku na planie filmu Step Up, a trzy lata później zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. W 2013 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła córka Everly. Niestety w kwietniu 2018 roku para ogłosiła, że jest w separacji. Byli kochankowie wydali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu w przyjacielskiej atmosferze.

Zarówno Channing, jak i Jenna postanowili ułożyć sobie życie na nowo. Chwilę później na jaw wyszło, że Channing Tatum spotyka się z Jessie J, a Jenna Dewan od kilku miesięcy umawia się z broadwayowskim aktorem Stevem Kazee, starszym od niej o 6 lat. Wygląda na to, że relacja Jenny i Steve'a weszła na wyższy etap. Para ogłosiła właśnie, że spodziewa się dziecka. 

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nie możemy się doczekać naszego potomstwa”, mówiła magazynowi People Jenna Dewan. Na Instagramie aktorki też pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym podzieliła się z fanami radosną nowiną: „Steve Kazee, jesteś darem z nieba i nie mogę być bardziej podekscytowana tym, że powiększymy razem rodzinę”, czytamy.

Aktor również podzielił się nowiną w social meidach i przyznał, że przez całe życie czekał na ten moment: „nie mogłem znaleźć lepszej osoby, z którą zbudowałbym rodzinę”. Przyszły tata zaznaczył też, że przez trwającym ponad rok związku z Jenną zdążył obdarzyć prawdziwym uczuciem również jej 6-letnią córkę, a obserwowanie, jak Jenna ją wychowuje, dało mu niezwykłą lekcję rodzicielstwa.

Swojej byłej żonie pogratulował także Channing Tatum. Jak donoszą zagraniczne serwisy, aktorka poinformowała byłego męża o ciąży, jeszcze zanim ogłosiła ją publicznie. Gwiazdor podobno „wspiera ją i bardzo się cieszy”.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jenna Dewan (@jennadewan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jenna Dewan (@jennadewan)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.