Jenna Dewan, Steve Kazee
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Szybko odnalazła szczęście po rozstaniu z mężem. Jenna Dewan jest w ciąży!

Aktorka ma nowego partnera, a ich rodzina niebawem się powiększy!

Gabriela Czernecka 25 września 2019 11:15
Jenna Dewan, Steve Kazee
Fot. Instagram

Jenna Dewan jest w ciąży! Aktorka i tancerka ponad rok temu rozstała się z mężem Channingiem Tatumem. Od kilku miesięcy spotykała się z aktorem i muzykiem, Stevem Kazee. Para ogłosiła właśnie, że spodziewa się dziecka! Tym samym Jenna Dewan zostanie mamą po raz drugi - ma sześcioletnią córkę Everly. Dla Steve'a to będzie pierwsze dziecko. Poznajcie szczegóły.

Jenna Dewan w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka

Rozstanie Jenny Dewan z Channingiem Tatumem było dla fanów pary nie lada zaskoczeniem. Małżeństwo uchodziło za jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych par w Hollywood. Para poznała się w 2006 roku na planie filmu Step Up, a trzy lata później zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. W 2013 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła córka Everly. Niestety w kwietniu 2018 roku para ogłosiła, że jest w separacji. Byli kochankowie wydali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu w przyjacielskiej atmosferze.

Zarówno Channing, jak i Jenna postanowili ułożyć sobie życie na nowo. Chwilę później na jaw wyszło, że Channing Tatum spotyka się z Jessie J, a Jenna Dewan od kilku miesięcy umawia się z broadwayowskim aktorem Stevem Kazee, starszym od niej o 6 lat. Wygląda na to, że relacja Jenny i Steve'a weszła na wyższy etap. Para ogłosiła właśnie, że spodziewa się dziecka. 

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nie możemy się doczekać naszego potomstwa”, mówiła magazynowi People Jenna Dewan. Na Instagramie aktorki też pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym podzieliła się z fanami radosną nowiną: „Steve Kazee, jesteś darem z nieba i nie mogę być bardziej podekscytowana tym, że powiększymy razem rodzinę”, czytamy.

Aktor również podzielił się nowiną w social meidach i przyznał, że przez całe życie czekał na ten moment: „nie mogłem znaleźć lepszej osoby, z którą zbudowałbym rodzinę”. Przyszły tata zaznaczył też, że przez trwającym ponad rok związku z Jenną zdążył obdarzyć prawdziwym uczuciem również jej 6-letnią córkę, a obserwowanie, jak Jenna ją wychowuje, dało mu niezwykłą lekcję rodzicielstwa.

Swojej byłej żonie pogratulował także Channing Tatum. Jak donoszą zagraniczne serwisy, aktorka poinformowała byłego męża o ciąży, jeszcze zanim ogłosiła ją publicznie. Gwiazdor podobno „wspiera ją i bardzo się cieszy”.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jenna Dewan (@jennadewan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jenna Dewan (@jennadewan)

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?