Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa zachwyca w ciąży! Modelka podzieliła się wyjątkowymi zdjęciami...

Jedni zachwycają się brzuszkiem gwiazdy, inni... wyglądem dziecka!

Rafał Kowalski 24 czerwca 2019 09:56
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Już za 4 miesiące spełni się największe marzenie Joanny Krupy. Modelka i jej mąż Douglas Nunes pod koniec października lub na początku listopada po raz pierwszy zostaną rodzicami. Prowadząca Top model nie ustaje w przygotowaniach do nowej edycji show, a w międzyczasie regularnie dzieli się kolejnymi zdjęciami i filmami dotyczącymi jej wyjątkowego stanu…

Zdjęcia Asi Krupy w ciąży. Fotografia USG

Kilka tygodni temu podczas spotkania z Joanną Krupą zapytaliśmy ją, jak reaguje na negatywne komentarze dotyczące faktu, że ujawnia w sieci tak intymne szczegóły ciąży jak zdjęcia USG. „Dla mnie to jest radość, dla innych może nie. Wtedy nie muszą mnie obserwować, proste. Ja teraz staram się nie stresować i nie zastanawiać nad ludźmi, którzy piszą takie głupie komentarze. Teraz moje życie jest kompletnie inne. Wszystko, co myślałam kiedyś, że warto się tym przejmować, dziś wiem, że jest nieważne. Dziecko na pierwszym miejscu”, powiedziała nam wtedy Joanna Krupa.

Modelka idzie za ciosem i niedawno pokazała na Instagramie kolejne zdjęcie dziecka. Większość obserwatorek gwiazdy były zachwycone fotografią, ponieważ widać na nim całą twarz dziecka. Wszystko dzięki skanowi USG, który bardzo dokładnie pokazał usta czy nosek wyczekiwanego noworodka.

Wiele komplementów wzbudziło też zdjęcie Joanny Krupy, która w 21. tygodniu ciąży zapolowała w bikini nad basenem. Brzuszek gwiazdy jest już zdecydowanie widoczny. Na tyle, że część internautów pytała w komentarzach, czy przypadkiem 40-latki nie czeka poród bliźniaków...

Modelka nigdy nie wyglądała na szczęśliwszą! Zobaczcie na zdjęciach, jak kwitnie w ciąży! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.