TYLKO U NAS

Przez ciążę Joanna Krupa chciała zrezygnować z Top Model. Co się stało?

Przyszła mama zdradziła nam też, jak zmienia się jej samopoczucie

Rafał Kowalski 6 czerwca 2019 14:32

Tydzień temu Joanna Krupa podzieliła się ze swoimi wielbicielami wiadomością o tym, że zaszła w ciążę. Dla modelki to spełnienie marzeń, ponieważ o potomka starała się ona od dłuższego czasu. Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie dziecko Joanny Krupy i Douglasa Nunesa, ale za to jasne jest, że mimo ciąży gwiazdę TVN zobaczymy w 8. edycji Top model. Chociaż jeszcze niedawno nie było to takie oczywiste…

Joanna Krupa o samopoczuciu w ciąży

Przy okazji nagrań do Top model, które właśnie ruszyły, spotkaliśmy się z prowadzącą program i zapytaliśmy, jak pracuje się jej z maleństwem w brzuszku. Joanna Krupa wyznała, że o mały włos nie byłoby jej w programie. Wszystko przez bardzo złe samopoczucie. „Na początku ciąży było mi ciężko. Ale chyba jakaś opatrzność nade mną czuwa. Chodzi o to, że byłam bardzo bardzo zmęczona. Nie pamiętam, żeby spędziła tyle czasu na kanapie przed telewizorem, co na początku ciąży. Więc gdyby były nagrania Top model zaplanowane trochę wcześniej to musiałabym podziękować i odmówić udziału.”, powiedziała przed kamerą VIVA.pl Joanna Krupa.

Ulubiona jurorka uczestników zdradziła także, że aktualnie na planie ma już więcej energii, jednak są rzeczy, na które musi uważać i ekipa jest na to przygotowana. „Na razie wszystko jest grzecznie. Ale np. teraz mam buty płaskie, kiedy rozmawiamy i ich nie widać. Na nagraniach, żeby lepiej wyglądać będę miała wyższe. Ogólnie to maleństwo wybiera, kiedy jestem zmęczona, kiedy muszę iść do toalety. Przepraszam wszystkich, bo teraz często muszę wychodzić”, wyznała prowadząca Top model VIVIE.pl.

A czy Joanna Krupa już widzi jakieś zmiany w sobie? Okazuje się, że przez ciążę zmieniły się modelce priorytety. Zapytaliśmy Asię o to, jak reaguje na komentarze pod swoimi postami na Instagramie, że nie powinno dzielić się tak prywatnymi chwilami, jak pierwsze USG. „Dla mnie to jest radość, dla innych może nie. Wtedy nie muszą mnie obserwować, proste. Ja teraz staram się nie stresować i nie zastanawiać nad ludźmi, którzy piszą takie głupie komentarze. Teraz moje życie jest kompletnie inne. Wszystko, co myślałam kiedyś, że warto się tym przejmować, dziś wiem, że jest nieważne. Dziecko na pierwszym miejscu”, usłyszał dziennikarz VIVA.pl

Po więcej szczegółów dotyczących wyjątkowego stanu Asi Krupy a także kulisów powstawania 8. edycji Top model zapraszamy do naszego wideo. W materiale pokazujemy nowe studio hitowego show TVN. Jest na co czekać! 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.