Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuszek!

Przyszła mama wprost promienieje!

Weronika Kostyra 29 maja 2019 11:42
Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W Dzień Matki Joanna Krupa w programie Dzień dobry TVN podzieliła się radosną nowiną o swojej ciąży. Święto mam było dla niej tym razem wyjątkowe. Modelka i jurorka programu Top Model niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Ona i jej mąż Douglas Nunes marzyli o założeniu rodziny i już za kilka miesięcy będą rodzicami. Gwiazda nie wie jeszcze, czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę. Nie posiada się jednak z radości. Właśnie po raz pierwszy pokazała swój ciążowy brzuszek!

Ciążowy brzuszek Joanny Krupy

Joanna Krupa zaskoczyła fanów informacją o swojej ciąży. Od dawna było jednak wiadomo, że planuje zostać mamą. Nie było jednak wiadomo, kiedy spełni swoje marzenie. Długo utrzymywała swoją ciążę w tajemnicy. „Długo trzymałam tę tajemnicę. To jest niesamowite, że taki cud się wydarzył. Zawsze chciałam być matką tylko nie byłam gotowa. Zawsze czułam w środku, że będę nią później. To przyjemne uczucie i już nie mogę się doczekać”, zdradziła Joanna Krupa w Dzień dobry TVN.

Teraz pozostaje jej jedynie cierpliwie czekać na przyjście upragnionego dziecka. Podekscytowana modelka podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym pokazała swój ciążowy brzuszek. Jest to dopiero początek ciąży, dlatego nie jest on jeszcze bardzo wypukły. „Rano brzuszek malutki, a przyjdzie wieczór to wielki haha”, podpisała urocze zdjęcie. Joanna Krupa promienieje i wygląda kwitnąco. Fani są zachwyceni, w komentarzach zasypali przyszłą mamę komplementami i gratulacjami. „Wyglądasz pięknie ciąża Ci służy ;)”, „cudownie wygladasz dużo zdrówka dla was z maleństwem”, „bardzo się cieszę Waszym szczęściem i gratuluję, że zostaniecie rodzicami! Pięknie wyglądasz”, czytamy.

Dołączmy się do komplementów i najlepszych życzeń! 

Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?