Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z OSTATNIEJ CHWILI

Joanna Krupa zostanie mamą! Chłopca czy dziewczynki?

Modelka opowiedziała pierwszy raz o ciąży

Rafał Kowalski 26 maja 2019 11:00
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Miesiąc temu świętowała swoje 40. urodziny, a pod koniec roku urodzi swoje pierwsze dziecko. Joanna Krupa w dzisiejszym wydaniu Dzień dobry TVN po raz pierwszy opowiedziała o tym, że jest w ciąży. Modelka zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej wyjątkowego stanu.

Joanna Krupa i Douglas Nunes zostaną rodzicami

Dzisiejsze wydanie Dzień dobry TVN prowadzili Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Gospodarze programu spotkali się z Joanną Krupą, a tematem rozmowy miał być Dzień Matki. Z tej okazji, modelka niespodziewanie podzieliła się z widzami informacją o tym, że jest w ciąży! Posiadanie dziecka było zawsze ogromnym marzeniem prowadzącej Top Model. „Długo trzymałam tę tajemnicę. To jest niesamowite, że taki cud się wydarzył. Zawsze chciałam być matką tylko nie byłam gotowa. Zawsze czułam w środku, że będę nią później. To przyjemne uczucie i już nie mogę się doczekać”, zdradziła Joanna Krupa.

Modelka opowiedziała też historię o tym, jak opowiedziała o ciąży mężowi Douglasowi. „Cieszę się, że wyczekałam na faceta, który wiem, że będzie fantastycznym ojcem. Jak się dowiedział o dziecku? Czułam, że inaczej się czuję. Zrobiłam więc nie jeden, a dwa testy ciążowe i od razu wysłałam mu MMS. On wrócił do domu i pyta: a dlaczego wysłałaś mi wiadomość a nie powiedziałaś osobiście? W ogóle nie jestem romantyczką”, dodała Krupa.

Gwiazda TVN dodała także, że już świętowała Dzień Matki jako… przyszła mama! „W stanach był Dzień Matki 12 maja. Douglas powiedział, że musi coś załatwić na mieście i pojechał. Wrócił z piękną kartką, gdzie podpisał się za siebie i za dziecko”, wyjawiła Krupa i dodała też, że czuje się bardzo dobrze. Widzi jednak pierwsze zmiany związane z czasem ciąży. „Kupuję sobie nowe ciuchy, bo już widzę zmiany w swoim ciele. Mam nadzieję, że zmienia się także moja dusza…”

Gwiazda nie wie jeszcze, czy urodzi syna czy córkę.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa ślub JAMNIK
Fot. instagram@nunes451

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!