Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z OSTATNIEJ CHWILI

Joanna Krupa zostanie mamą! Chłopca czy dziewczynki?

Modelka opowiedziała pierwszy raz o ciąży

Rafał Kowalski 26 maja 2019 11:00
Joanna Krupa, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Miesiąc temu świętowała swoje 40. urodziny, a pod koniec roku urodzi swoje pierwsze dziecko. Joanna Krupa w dzisiejszym wydaniu Dzień dobry TVN po raz pierwszy opowiedziała o tym, że jest w ciąży. Modelka zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej wyjątkowego stanu.

Joanna Krupa i Douglas Nunes zostaną rodzicami

Dzisiejsze wydanie Dzień dobry TVN prowadzili Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Gospodarze programu spotkali się z Joanną Krupą, a tematem rozmowy miał być Dzień Matki. Z tej okazji, modelka niespodziewanie podzieliła się z widzami informacją o tym, że jest w ciąży! Posiadanie dziecka było zawsze ogromnym marzeniem prowadzącej Top Model. „Długo trzymałam tę tajemnicę. To jest niesamowite, że taki cud się wydarzył. Zawsze chciałam być matką tylko nie byłam gotowa. Zawsze czułam w środku, że będę nią później. To przyjemne uczucie i już nie mogę się doczekać”, zdradziła Joanna Krupa.

Modelka opowiedziała też historię o tym, jak opowiedziała o ciąży mężowi Douglasowi. „Cieszę się, że wyczekałam na faceta, który wiem, że będzie fantastycznym ojcem. Jak się dowiedział o dziecku? Czułam, że inaczej się czuję. Zrobiłam więc nie jeden, a dwa testy ciążowe i od razu wysłałam mu MMS. On wrócił do domu i pyta: a dlaczego wysłałaś mi wiadomość a nie powiedziałaś osobiście? W ogóle nie jestem romantyczką”, dodała Krupa.

Gwiazda TVN dodała także, że już świętowała Dzień Matki jako… przyszła mama! „W stanach był Dzień Matki 12 maja. Douglas powiedział, że musi coś załatwić na mieście i pojechał. Wrócił z piękną kartką, gdzie podpisał się za siebie i za dziecko”, wyjawiła Krupa i dodała też, że czuje się bardzo dobrze. Widzi jednak pierwsze zmiany związane z czasem ciąży. „Kupuję sobie nowe ciuchy, bo już widzę zmiany w swoim ciele. Mam nadzieję, że zmienia się także moja dusza…”

Gwiazda nie wie jeszcze, czy urodzi syna czy córkę.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa ślub JAMNIK
Fot. instagram@nunes451

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?