Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa i jej mąż wkrótce zostaną rodzicami. Ale już nie zgadzają się co do jednego...

Douglasowi Nunesowi nie spodobał się kontrowersyjny pomysł modelki

Rafał Kowalski 3 października 2019 11:58
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Już tylko tygodnie dzielą Joannę Krupę i Douglasa Nunesa od zostania po raz pierwszy rodzicami. Modelka przeżywa każdy tydzień ciąży publikując coraz to nowe zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem. Nic też dziwnego, że także po urodzeniu córeczki, gwiazda byłaby gotowa dzielić się ze światem każdym dniem spędzonym z maleństwem. Jest jeden problem…

Joanna Krupa pokaże córkę w programie telewizyjnym?

Okazuje się, że niedawno padł pomysł na to, by w nagrać dokument telewizyjny o tym, z jakimi problemami zmagają się rodzice noworodka. Bohaterami materiału mieliby być: Joanna Krupa, jej mąż i ich dziecko. I choć modelce do tej pory kamery towarzyszyły w różnych ważnych momentach życia, teraz może być odwrotnie. Wszystko przez ukochanego. „Douglas jest ostatni do pokazywania córki w telewizji”, wyznała prowadząca Top Model w rozmowie z Faktem.

Gwiazda nie zamierza jednak się poddać i obiecuje pomęczyć jeszcze męża w tym temacie. „Na razie nie spytałam, czy on chciałby brać udział w takim programie. Niech mała się urodzi, to do tego wrócimy”, dodała Faktowi Joanna Krupa.

Myślicie, że taki program lub dokument ma sens? Jesteśmy pewni, że z charyzmą Joasi produkcja stałaby się bardzo popularna. Tylko czy pierwsze miesiące macierzyństwa to odpowiedni czas na udział w tak dużym projekcie? Opinię pozostawiamy Wam! 

Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Joanna Krupa ślub JAMNIK
Fot. instagram@nunes451

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.