Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa i jej mąż wkrótce zostaną rodzicami. Ale już nie zgadzają się co do jednego...

Douglasowi Nunesowi nie spodobał się kontrowersyjny pomysł modelki

Rafał Kowalski 3 października 2019 11:58
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Już tylko tygodnie dzielą Joannę Krupę i Douglasa Nunesa od zostania po raz pierwszy rodzicami. Modelka przeżywa każdy tydzień ciąży publikując coraz to nowe zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem. Nic też dziwnego, że także po urodzeniu córeczki, gwiazda byłaby gotowa dzielić się ze światem każdym dniem spędzonym z maleństwem. Jest jeden problem…

Joanna Krupa pokaże córkę w programie telewizyjnym?

Okazuje się, że niedawno padł pomysł na to, by w nagrać dokument telewizyjny o tym, z jakimi problemami zmagają się rodzice noworodka. Bohaterami materiału mieliby być: Joanna Krupa, jej mąż i ich dziecko. I choć modelce do tej pory kamery towarzyszyły w różnych ważnych momentach życia, teraz może być odwrotnie. Wszystko przez ukochanego. „Douglas jest ostatni do pokazywania córki w telewizji”, wyznała prowadząca Top Model w rozmowie z Faktem.

Gwiazda nie zamierza jednak się poddać i obiecuje pomęczyć jeszcze męża w tym temacie. „Na razie nie spytałam, czy on chciałby brać udział w takim programie. Niech mała się urodzi, to do tego wrócimy”, dodała Faktowi Joanna Krupa.

Myślicie, że taki program lub dokument ma sens? Jesteśmy pewni, że z charyzmą Joasi produkcja stałaby się bardzo popularna. Tylko czy pierwsze miesiące macierzyństwa to odpowiedni czas na udział w tak dużym projekcie? Opinię pozostawiamy Wam! 

Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Joanna Krupa ślub JAMNIK
Fot. instagram@nunes451

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.