Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa zdradziła imię dziecka. Jak będzie nazywała się jej córeczka?

„Zawsze marzyłam, żeby dziecko miało podwójne imię”

Weronika Kostyra 18 września 2019 11:29
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Już wkrótce Joanna Krupa po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda i jej mąż niedawno ogłosili, że na świat przyjdzie dziewczynka. „Dziewczynka. Córeczka. Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce”, zdradziła modelka w rozmowie z VIVĄ! Przyszli rodzice z niecierpliwością przygotowują się na pojawienie się w ich życiu córeczki. Właśnie postanowili, jak dadzą jej na imię!

Imię córeczki Joanny Krupy

Już wcześniej Joanna Krupa rozważała wiele możliwości imienia swojej córeczki. „Na razie mamy kilka opcji. Zawsze marzyłam, żeby dziecko miało podwójne imię, jak James Dean czy Grace Kelly. Myślałam, że się dogadaliśmy, ale nadal nie wiemy, jak córka będzie się nazywać”, mówiła w wywiadzie.

Dzisiaj w programie Dzień dobry TVN gwiazda potwierdziła, że razem z mężem podjęli już decyzję. Ich córka będzie nosiła imię Sofia Grace.

Wybór imienia nie był łatwy dla przyszłych rodziców. Joanna Krupa przyznała, że ona i jej mąż mieli zupełnie inne pomysły i przed podjęciem ostatecznej decyzji stoczyli kilka kłótni. „Myślę, że to będzie nasz największy problem. Mąż podsuwa mi propozycje, które wybrał, bo wymyślił, żeby te imiona pomieszać. Mama Douglasa jest z Irlandii i on chciałby, żeby jedno imię było polskie, drugie irlandzkie. A mieszanie tych dwóch imion nie do końca mi pasuje. To jest moje pierwsze dziecko, chcę, żeby miało ładne i fajne imię, z którego nie będą się w szkole naśmiewać. Na razie nie możemy się dogadać. Mała kłótnia na pewno nas czeka, ale myślę, że mąż ostatecznie mi odda decydujący głos. W końcu to ja męczę się dziewięć miesięcy, a nie on (śmiech)”, wyznała w wywiadzie gwiazda.

Musimy przyznać, że imię klasyczne podwójne imię brzmi bardzo elegancko! 

Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.