O TYM SIĘ MÓWI

Zobacz, jak wyglądał warszawski baby shower Joanny Krupy! 

Kto pojawił się na przyjęciu?

Olga Figaszewska 24 sierpnia 2019 10:20

Joanna Krupa wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko! Gwiazda wraz z mężem, Douglasem nie mogą doczekać się narodzin swojej pociechy. Dlatego prowadząca programu Top Model postanowiła zorganizować kolejne baby shower na cześć maleństwa. Tym razem odbyło się ono w Polsce. Kto pojawił się na przyjęciu? Kiedy się odbyło? Sprawdźcie sami!

Baby shower Joanny Krupy w Warszawie

Joanna Krupa urządziła swoje drugie z trzech zapowiadanych baby shower! Jedno z nich odbyło się już w Stanach Zjednoczonych. Teraz gwiazda postanowiła podzielić się swoim szczęściem z rodziną i przyjaciółmi w Polsce. W organizacji przyjęcia pomagał znany producent zabawek dla dzieci. Impreza odbyła się w centrum Warszawy, w warszawskiej restauracji Flaming & Co. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi: Kasia Sokołowska, Patricia Kazadi, Ida Nowakowska, Anna Puślecka, Jakub Kosel czy Joanna Jabłczyńska. 

Modelka nie zdradziła nadał płci swojego dziecka. Dlatego ogród restauracji ozdobiono kolorowymi wstążkami i akcesoriami. Sama Joanna Krupa w tym dniu zachwyciła śnieżnobiałą sukienką,  która podreśliła jej ciążowe krągłości. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.