Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Nie tylko „Taniec z Gwiazdami”! Wiemy, co znajdzie się w jesiennej ramówce Polsatu

Macie swojego telewizyjnego faworyta?

Redakcja VIVA! 30 sierpnia 2020 20:35
Taniec z Gwiazdami, taniec z gwiazdami, logo
Fot. materiały prasowe

Fani Polsatu z niecierpliwością czekali na szczegóły jesiennej ramówki! W niedzielę wieczorem wszystko stało się jasne za sprawą programu Wieczór z Gwiazdami. Jesień 2020. Już wiemy, że na antenę stacji powracają uwielbiane przez widzów hity, jak Taniec z Gwiazdami, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, czy serial Przyjaciółki. Co jeszcze? Sprawdźmy!

Ramówka Polsatu jesień 2020

Ze względu na epidemię koronawirusa, stacja musiała zawiesić 11. edycję programu Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami. Wiosną wyemitowano jedynie dwa pierwsze odcinki show, dlatego atmosfera na parkiecie wciąż będzie gorąca!

O Kryształową Kulę tej edycji powalczą Ania Karwan i Janek Kliment, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz, a także Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska.

Z programu zrezygnował wcześniej Marcin Bosak, jednak produkcja postanowiła, że nikt nie zajmie jego miejsca. Jurorami niezmiennie pozostają Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski.

Wiosną przerwano również nagrania 13. sezonu show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ale wszyscy uczestnicy powrócą jesienią. W show wezmą udział piosenkarki Gosia Andrzejewicz i Marta Gałuszewska, aktorki Natalia Avelon i Kamila Boruta, aktorzy Maurycy Popiel, Filip Gurłacz i Karol Dziuba, oraz Czadoman, czyli Paweł Dudek. Występy uczestników oceniać będą Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski, Katarzyna Skrzynecka i Adam Strycharczuk.

Co jeszcze na antenie Polsatu jesienią? Karolina Gilon poprowadzi kolejną edycję show Love Island. Wyspa miłości, oraz drugi sezon Ninja Warrior Polska, wraz z Jerzym Mielewskim Łukaszem Jurasem Jurkowskim.

A Katarzyna Dowbor wraz z niezawodną ekipą Naszego Nowego Domu pomoże kolejnym rodzinom, które mieszkają w okropnych warunkach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wieczór z Gwiazdami już dziś o 19:40 ⭐️ Bądźcie z nami! #polsat #ramówka #jesien2020 #polsatjesien2020

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Powraca również serial Przyjaciółki, a w nowym sezonie widzów czeka niespodzianka – do obsady serialu dołączył Paweł Małaszyński. Kogo zagra i jak bardzo namiesza w życiu przyjaciółek? Przekonamy się już wkrótce...

Fanów filmów kryminalnych na pewno ucieszy wiadomość, że stacja Polsat postanowiła wyemitować w postaci krótkich seriali produkcje Mayday, Bad Boy czy Solid Gold.

Macie już swoich telewizyjnych faworytów? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już czas na nową ramówkę! #polsat #ramówka #polsatjesien2020

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?