Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez nie przestrzega zaleceń w dobie koronawirusa!

Gwiazda została przyłapana podczas wyjścia na siłownię

Sabina Zięba 3 kwietnia 2020 21:15
Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Większość ludzi w obecnej sytuacji przestrzega zaleceń rządów, a także Światowej Organizacji Zdrowia, mając na względzie nie tylko swoje zdrowie i życie, ale również innych. Pozostanie w domu nikomu nie przychodzi łatwo, gdy piękna pogoda za oknem kusi, by złamać zasady izolacji. Okazuje się, że Jennifer Lopez należy właśnie do tej grupy, która koronawirusa lekceważy. Gwiazda została przyłapana podczas... wyjścia na siłownię!

Jennifer Lopez lekceważy koronawirusa

Wydawałoby się, że gwiazdy starają się dać swoim fanom dobry przykład podczas epidemii koronawirusa, prezentując w mediach społecznościowych kreatywne zajęcia, którym się oddają w czasie wolnym. Jak widać nie wszyscy. Choć Jennifer Lopez na Instagramie pokazuje, jak spędza w ogrodzie spokojne chwile z rodziną, paparazzi przyłapali ją i jej narzeczonego w chwili słabości.

Wszystko wskazuje na to, że Jennifer Lopez bardziej obawia się utraty idealnej figury, niż zakażenia koronawirusem. Obecnie może bowiem stracić formę, na którą pracowała wiele lat. Z tego powodu zignorowała nakaz gubernatora Florydy, Rona DeSanti, o pozostaniu w domu i w towarzystwie Alexa Rodrigueza wybrała się na siłownię.

Co ciekawe, na zdjęciach fotoreporterów widać, że na drzwiach budynku wisi kartka z napisem: „Siłownia jest zamknięta. Zostań w domu i bądź bezpieczny”. Specjalnie dla wokalistki jednak ją otworzono. Przed wejściem na gwiazdę czekali ochroniarze w rękawiczkach ochronnych i maseczkach. Jak podaje Daily Mail, zachowali oni podstawowe środki ostrożności i zdezynfekowali klamki chusteczkami antybakteryjnymi, jednak wyjście Jennifer i tak spotkało się z wielką krytyką ze strony fanów.

Myślicie, że nadal będzie uczęszczać na siłownię czy jednak wybierze intensywny trening w domu?  

Jennifer Lopez, koronawirus, siłownia
Fot. FORUM

Jennifer Lopez, koronawirus, siłownia
Fot. FORUM

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.