ZE ŚWIATA FILMU

Selena, Pokojówka na Manhattanie i... Przypominamy kultowe role Jennifer Lopez

Na ekrany kin wszedł właśnie kolejny film z jej udziałem

Konrad Szczęsny 13 października 2019 13:11

Jest ikoną seksu i inspiracją dla milionów kobiet. Patrząc na nią trudno uwierzyć, że w lipcu tego roku skończyła 50 lat. Na ekrany kin wszedł właśnie film Ślicznotki, w którym Jennifer Lopez gra główną rolę. Mówi się, że ma ogromną szansę otrzymać za nią nominację do Oscara. A my przypominamy te jej ekranowe wcielenia, które przeszły do historii!

Najważniejsze role Jennifer Lopez

Na dużym ekranie debiutowała jeszcze w latach 80., ale rolą, która przyniosła jej międzynarodową sławę i uznanie krytyków była ta piosenkarki Seleny w filmie o tym samym tytule. To za nią Jennifer Lopez zdobyła nominację do Złotego Globu. Później przyszedł czas na horror Anakonda (1997), komedie romantyczne Powiedz tak (2001), Pokojówka na Manhattanie (2002) i Zatańcz ze mną (2004). W ostatnich latach poświęciła się w większym stopniu muzyce oraz produkcji seriali i filmów. Jej powrotem na duży ekran był obraz Teraz albo nigdy z 2018 roku. Porównując go jednak do poprzednich z udziałem Lopez, odniósł raczej umiarkowany sukces.

Inaczej sprawa wygląda ze Ślicznotkami (ang. Hustlers), które na ekrany polskich kin weszły w miniony piątek. To opowieść o grupie dziewczyn z klubu go-go w Nowym Jorku, które po wielkim krachu finansowym w 2008 roku organizują przekręt, dzięki któremu chcą odzyskać stracone pieniądze. Jennifer Lopez gra w nim przywódczynię grupy, zaradną i doświadczoną przez życie Ramonę. Krytycy bardzo dobrze oceniają ten obraz i mówi się, że 50-latka może otrzymać za rolę w nim nominację do Oscara.

A my przypominamy w powyższym filmie najważniejsze aktorskie wcielenia seksownej J.Lo!   

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.