wyzwanie jennifer lopez
Fot. instagram.com/jlo/
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Do roli w filmie Ślicznotki Jennifer Lopez nauczyła się tańczyć na rurze!

Gwiazda pokazała, jak wiele ją to kosztowało...

Weronika Kostyra 9 września 2019 13:55
wyzwanie jennifer lopez
Fot. instagram.com/jlo/

Jennifer Lopez zamieściła w sieci nagranie, na którym pokazuje, jak przygotowywała się do roli w najnowszym filmie Ślicznotki (ang. Hustlers). Gwiazda, która niedawno obchodziła swoje 50. urodziny, udowodniła, że bardzo poważnie podeszła do zadania. Jest znana ze swojego perfekcjonizmu, dlatego w ciągu kilku miesięcy nauki tańca na rurze, osiągnęła w tej dziedzinie mistrzostwo!

Jennifer Lopez nauczyła się tańca na rurze

W nowym filmie Ślicznotki Jennifer Lopez wciela się w rolę striptizerki i przywódczyni grupy oszustek, które okradają bogatych klientów nocnego klubu. Już w zwiastunie latynoska gwiazda prezentuje swoje umiejętności tańca na rurze.

W filmie efekt końcowy wygląda płynnie i lekko, jednak w nagraniu zza kulis Jennifer Lopez zdradza, jak wiele kosztowało ją przygotowanie do roli. Przez kilka miesięcy spędzała na treningach po kilka godzin dziennie. Naukę utrzymania się na rurze i wykonywania na niej figur przepłaciła także licznymi siniakami i otarciami skóry. Na początku potrafiła być na rurze jedynie kilka minut. Jak widać na nagraniu, później szło już znacznie lepiej. „Cardi (Cardi B. – raperka, która również gra w filmie, a w przeszłości naprawdę była striptizerką) powiedziała mi, że zajęło jej to całe lata, aż doszła do momentu, w którym czuła się w tym świetnie”, mówi Jennifer Lopez  nagraniu. „Życie zaczyna się na końcu twojej strefy komfortu ... To była zdecydowanie jedna z najtrudniejszych pod względem fizycznym rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłam. Ale było warto!”, napisała też dumna z siebie gwiazda na Instagramie.

O czym jest film „Ślicznotki”?

Scenariusz filmu Ślicznotki jest oparty na prawdziwej historii opisanej w artykule, który ukazał się w New York Magazine z 2015 roku. Grupa striptizerek oszukiwała otumanionych alkoholem bogaczy z Wall Street w 2000 roku. „Film jest empatycznym spojrzeniem na kobiety i mężczyzn, na nasze role w społeczeństwie, to, za co jesteśmy cenieni i jak każdy aspekt kulturowy wmawia nam, co jest naszą wartością. Wmówiono ludziom, że ich wartością jest ilość zgromadzonych pieniędzy na ich kontach. Kobietom, że symetria ich twarzy, ciał, ich piękno. O tym opowiada ten film. O tym, że zasady obowiązujące w klubie nocnym, są zasadami, które rządzą światem”, powiedziała Lorene Scafaria, reżyserka filmu w rozmowie z The Hollywood Reporter.

Czy Wam też imponuje perfekcjonizm Jennifer Lopez? Polska premiera filmu Ślicznotki jest planowana na 11 października 2019 roku. 

Jennifer Lopez MT NEW
Fot. Instagram @jlo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…