„Wiem, dla brukowców to dziwny związek”

RV 6 marca 2018 18:00

O rozstaniu Beaty Tadli i Jarosława Kreta jest głośno w mediach już od kilku dni. Oboje występują w Tańcu z Gwiazdami – Beata Tadla tańczy z Jankiem Klimentem, a Jarosław Kret z jego żoną, Lenką Klimentową. Byli kochankowie niechętnie wypowiadają się jednak na temat swojego związku. Teraz Jarosław Kret, który w ostatnich dniach padł ofiarą hejterskich komentarzy, postanowił po raz pierwszy skomentować związek z Beatą Tadlą.

Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się?

Do tej pory Beata Tadla, w przeciwieństwie do Jarosława Kreta, konsekwentnie unikała rozmów z dziennikarzami na temat swojego związku. Pogodynek po udzieleniu wywiadowi w Fakcie, w którym poinformował ukochaną o rozstaniu, również zaprzestał rozmów z mediami. Swoje zdanie w tej sprawie przedstawiał co jakiś czas w swoich social mediach.

Niecałą godzinę przed emisją pierwszego odcinka Tańca z Gwiazdami, Jarosław Kret zamieścił na swoim Instagramie i Facebooku oświadczenie, w którym odniósł się do informacji o rozstaniu z Beatą Tadlą: „Amatorka od PR-u przyprowadziła na „wywiad” amatora z tabloidu, ten zmanipulował moją wypowiedź (mówiłem, że - jako człowiek telewizji - wszystko w tym programie traktuję zawodowo, a nie emocjonalnie) wymyślono aferę w moim życiu prywatnym”, informowało oświadczenie.

Jarosław Kret walczy z hejtem w sieci

Po tym, jak media obiegła informacja o rozstaniu pary, Jarosława Kreta zalała fala hejterskich komentarzy. Pogodynek próbował zapanować nad hejterami wpisem na Instagramie. „Wszyscy się na mnie obrazili. Mam dość ingerencji mało inteligentnych ludzi i tabloidów w moje życie prywatne. Chciałbym odpaść z tego programu jak najszybciej. Mam nadzieję, że Beata wygra. Gorąco jej kibicuję…”, dodał Jarosław Kret

W rozmowie z Super Expressem pogodynek przyznał, że ma dosyć całego zamieszania wokół swojego związku: „Mam dość tego kraju i tych ludzi. Ja się wyprowadzę z tego kraju! Do Stanów! Zacznę uczyć na jakimś uniwersytecie i nikt mnie nie będzie hejtował. Co za kraj?!”.

Tak naprawdę wyglądał związek Beaty Tadli i Jarosława Kreta

Jak twierdzą znajomi dziennnikarki, związek Tadli i Kreta od dawna przeżywał kryzys. Według przyjaciół Beaty Tadli ta od dawna nie czuła się szczęśliwa w związku. Para kłóciła się o drobiazgi, nie potrafiła się dogadać w najprostszych sprawach, Beata czuła się niedoceniana.

Dziennikarka przed mediami próbowała udawać, że wszystko jest w porządku. „Zarówno sesja dla Vivy, jak i wspólny wyjazd na Wyspy Kanaryjskie był ze strony Beaty kolejną szansą dla Jarka. Gestem dobrej woli. Ale w wywiadzie i tak czuć było jej rozgoryczenie”.

Jarosław Kret po raz pierwszy o związku z Beatą Tadlą

Jarosława Kreta zalała fala hejtu w sieci. W końcu pogodynek nie wytrzymał i wyznał, że rozważał nawet wyprowadzkę z kraju. Teraz po raz pierwszy postanowił skomentować związek z dziennikarką: „Jesteśmy dorosłymi ludźmi. Od pięciu lat żyję w szczęśliwym związku z Beatą, związku, którego wyjątkowość polega na tym, że dajemy sobie dużo swobody i przestrzeni na prywatność. Jej nie przeszkadza, że mam swoje mieszkanie, mnie nie przeszkadza, że ona ma swój dom”.

Jarosław Kret dodaje: „Jej nie przeszkadza, że wyjeżdżam w świat pisać i  pracować, mnie nie przeszkadza, że ona chodzi z przyjacielem tańczyć na balu dziennikarzy. Cóż w tym wszystkim dziwnego? Wiem, dla brukowców to dziwny związek”.

Jak jest naprawdę - nie wiadomo. Beata Tadla wciąż nie zamierza komentować tego, co łączy ją z Kretem: „Nie rozmawiam poprzez media o tej sytuacji, nie komentuję, proszę o zrozumienie”.​​​​​​ 

1/5
Beata Tadla i Jarosław Kret
Copyright @Olga Majrowska
1/5

Jarosław Kret miał wyprowadzić się od Beaty Tadli bez słowa wyjaśnienia, o czym poinformował przed kilkoma dniami Fakt. Jak podawał wówczas tabloid związek pary należy do przeszłości. Prezenter pogody miał jednak pretensje do dziennikarzy, że ci przeinaczyli jego słowa. „Fala hejtu płynie, musze więc wrócić do sprostowania”, napisał na Instagramie.

2/5
Beata Tadla i Jarosław Kret
Copyright @Olga Majrowska
2/5

Jarosław Kret napisał na Instagramie oświadczenie, w którym poinformował, że jego słowa zostały wypaczone, a on sam ma ochotę jak najszybciej odpaść z programu Taniec z Gwiazdami. Taką decyzję podjął po fali hejtu, jaka zalała go w sieci.

3/5
Beata Tadla, Jarosław Kret, Viva! 2018
Copyright @Olga Majrowska
3/5

Internauci masowo brali w obronę Beatę Tadlę i mocno krytykowali zachowanie prezentera. Ten, doprowadzony do ostateczności ujawnił, że w związku z falą hejtu pod jego adresem, planuje wyprowadzkę do USA.

4/5
Jarosław Kret, VIVA! luty 2018
Copyright @Olga Majrowska
4/5

Teraz specjalnie dla nas pogodynek komentuje aferę medialną, jaką wywołano wokół jego związku i rozstania z Beatą Tadlą. „Jesteśmy dorosłymi ludźmi. Od pięciu lat żyję w szczęśliwym związku z Beatą, związku, którego wyjątkowość polega na tym, że dajemy sobie dużo swobody i przestrzeni na prywatność. Jej nie przeszkadza, że mam swoje mieszkanie, mnie nie przeszkadza, że ona ma swój dom”. Wygląda na to, że para wciąż jest razem... 

5/5
Beata Tadla z synem
Copyright @Krzysztof Opaliński
5/5

Tymczasem Beata Tadla nie chce komentować relacji, jakie łączą ją obecnie z Jarosławem Kretem.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.