Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk po raz pierwszy pokazał zdjęcie z ukochaną!

Tak wypoczywają w Szwajcarii. Widoki zapierają dech

Olga Figaszewska 7 stycznia 2021 09:54
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Wcześniej na próżno było szukać ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Teraz Jarosław Bieniuk uchylił rąbka tajemnicy. Piłkarz po raz pierwszy pokazał wspólne zdjęcie z ukochaną i dziećmi!

Jarosław Bieniuk na wspólnej fotografii z wybranką

Od pewnego czasu mówi się, że Jarosław Bieniuk jest szczęśliwie zakochany. Media donosiły, że spotyka się z modelką, Zuzanną Pactwą. Zakochani unikają rozgłosu. Nie wypowiadali się także do tej pory na temat łączącej ich relacji.

Jarosław Bieniuk wraz z wybranką serca i dziećmi przebywa w Szwajcarii. Wypoczywają aktywnie na stoku, a relacje z zimowej wyprawy możemy podziwiać na Instagramie piłkarza i jego córki, Oliwii. Widoki, które publikują zapierają dech w piersiach!

Sportowiec zrobił wyjątek i po raz pierwszy pokazał wspólne zdjęcie z Zuzanną Pactwą. Na InstaStories pojawiła się fotografia, do której zapozowali wspólnie z pociechami Jarosława Bieniuka na tle górskiego krajobrazu. Uśmiech nie schodzi im z twarzy, widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Życzymy dużo szczęścia! 

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa
Fot. InstaStories Jarosława Bieniuka @jaretpalmer

Oliwia Bieniuk opublikowała zdjęcie z zimowych ferii: 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?