Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk po raz pierwszy pokazał zdjęcie z ukochaną!

Tak wypoczywają w Szwajcarii. Widoki zapierają dech

Olga Figaszewska 7 stycznia 2021 09:54
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Wcześniej na próżno było szukać ich wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Teraz Jarosław Bieniuk uchylił rąbka tajemnicy. Piłkarz po raz pierwszy pokazał wspólne zdjęcie z ukochaną i dziećmi!

Jarosław Bieniuk na wspólnej fotografii z wybranką

Od pewnego czasu mówi się, że Jarosław Bieniuk jest szczęśliwie zakochany. Media donosiły, że spotyka się z modelką, Zuzanną Pactwą. Zakochani unikają rozgłosu. Nie wypowiadali się także do tej pory na temat łączącej ich relacji.

Jarosław Bieniuk wraz z wybranką serca i dziećmi przebywa w Szwajcarii. Wypoczywają aktywnie na stoku, a relacje z zimowej wyprawy możemy podziwiać na Instagramie piłkarza i jego córki, Oliwii. Widoki, które publikują zapierają dech w piersiach!

Sportowiec zrobił wyjątek i po raz pierwszy pokazał wspólne zdjęcie z Zuzanną Pactwą. Na InstaStories pojawiła się fotografia, do której zapozowali wspólnie z pociechami Jarosława Bieniuka na tle górskiego krajobrazu. Uśmiech nie schodzi im z twarzy, widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Życzymy dużo szczęścia! 

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa
Fot. InstaStories Jarosława Bieniuka @jaretpalmer

Oliwia Bieniuk opublikowała zdjęcie z zimowych ferii: 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.