Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Zuza Krajewska/LAF AM
WSPOMNIENIE

Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk pokazali niepublikowane rodzinne nagrania z Anią Przybylską

Ten widok chwyta za serce... Tak uczcili urodziny aktorki

Konrad Szczęsny 26 grudnia 2020 13:28
Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Zuza Krajewska/LAF AM

Zgasła zbyt szybko... Ania Przybylska odeszła 5. października 2014 roku po długiej walce z rakiem trzustki. Miała wówczas 36 lat. Osierociła trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jasia. Dziś obchodziłaby urodziny... Z tej okazji jej bliscy – córka oraz długoletni partner, Jarosław Bieniuk - opublikowali w mediach społecznościowych wyjątkowe, osobiste nagrania. Ten widok chwyta za serce!

Jarosław Bieniuk wspomina Anię Przybylską w rocznicę urodzin

Wcześniej dwie nieznane fotografie zmarłej zamieściła w swoich mediach społecznościowych jej długoletnia menadżerka oraz przyjaciółka, Małgorzata Rudowska. „Ciągle za Tobą tęsknię”, podpisała jedną z nich. Teraz przyszedł czas na najbliższych Ani Przybylskiej...

Jarosław Bieniuk opublikował na swoim Instastories nieznane dotąd nagranie z udziałem byłej partnerki. Zostało ono stworzone na wyjeździe wakacyjnym pary zagranicą. Aktorka m.in. kąpie się na nim w morzu, a także skarży się z charakterystycznym i jedynym w swoim rodzaju uśmiechem na twarzy, że jest głodna.

Oliwia Bieniuk wspomina mamę w rocznicę urodzin

Utrzymany w podobnym klimacie filmik na swoim profilu na Instagramie zamieściła również Oliwia Bieniuk. Widać na nim Anię Przybylską leżącą na łóżku z małą córeczką. 

„Oliwia, nie! Ty potworze, po coś tu przyszła do matki?”, śmieje się na nagraniu aktorka, po czym zaczyna przytulać i masować małą Oliwię. 

Oba nagrania możesz zobaczyć poniżej.

Oglądając je, trudno nie uronić łzy...  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.