Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Zuza Krajewska/LAF AM
WSPOMNIENIE

Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk pokazali niepublikowane rodzinne nagrania z Anią Przybylską

Ten widok chwyta za serce... Tak uczcili urodziny aktorki

Konrad Szczęsny 26 grudnia 2020 13:28
Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Zuza Krajewska/LAF AM

Zgasła zbyt szybko... Ania Przybylska odeszła 5. października 2014 roku po długiej walce z rakiem trzustki. Miała wówczas 36 lat. Osierociła trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jasia. Dziś obchodziłaby urodziny... Z tej okazji jej bliscy – córka oraz długoletni partner, Jarosław Bieniuk - opublikowali w mediach społecznościowych wyjątkowe, osobiste nagrania. Ten widok chwyta za serce!

Jarosław Bieniuk wspomina Anię Przybylską w rocznicę urodzin

Wcześniej dwie nieznane fotografie zmarłej zamieściła w swoich mediach społecznościowych jej długoletnia menadżerka oraz przyjaciółka, Małgorzata Rudowska. „Ciągle za Tobą tęsknię”, podpisała jedną z nich. Teraz przyszedł czas na najbliższych Ani Przybylskiej...

Jarosław Bieniuk opublikował na swoim Instastories nieznane dotąd nagranie z udziałem byłej partnerki. Zostało ono stworzone na wyjeździe wakacyjnym pary zagranicą. Aktorka m.in. kąpie się na nim w morzu, a także skarży się z charakterystycznym i jedynym w swoim rodzaju uśmiechem na twarzy, że jest głodna.

Oliwia Bieniuk wspomina mamę w rocznicę urodzin

Utrzymany w podobnym klimacie filmik na swoim profilu na Instagramie zamieściła również Oliwia Bieniuk. Widać na nim Anię Przybylską leżącą na łóżku z małą córeczką. 

„Oliwia, nie! Ty potworze, po coś tu przyszła do matki?”, śmieje się na nagraniu aktorka, po czym zaczyna przytulać i masować małą Oliwię. 

Oba nagrania możesz zobaczyć poniżej.

Oglądając je, trudno nie uronić łzy...  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.